Error 520 Ray ID: 48a140367479c84d • 2018-12-16 12:46:05 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Yeni iddia: Paşa ortama ayak uydurmak için alkışlamış

Yeni iddia: Paşa ortama ayak uydurmak için alkışlamış

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Muharrem İnce'yi eleştirdiği konuşmasını alkışladığı için İnce tarafından eleştirilen komutanla ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı.

Yeni iddia: Paşa ortama ayak uydurmak için alkışlamış

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cumhurbaşkanlığı seçimi döneminde Malatya’da düzenlenen mitingden sonra Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) tarafından organize edilen “Esnaf buluşmasına” katılmıştı.

Erdoğan burada cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’yi hedef alarak “Çırağa dükkan teslim edilmez. Siyasetin çıraklarına da Türkiye emanet edilmez. Siyasette hiçbir başarısı, hiçbir tecrübesi olmayanlara ülkenin yönetimini asla veremeyiz. Kardeşlerim; girdiği her yarışı kaybedenlerin ne kendilerine, ne de milletimize verebilecekleri bir şey yoktur” demişti.

Erdoğan’ı bu sözleri salonun ön sıralarında bulunan TESK ve TOBB gibi patron örgütü başkanlarından büyük alkış alırken, alkışlayanlar arasında 2. Ordu Komutanı İsmail Metin Temel’in de bulunması tepki çekmişti.

Muharrem İnce, "Apoletleriniz sökeceğim" demiş, Erdoğan ise 'Ben onun başkomutanıyım. Alkışlamasından neden rahatsız oluyorsun'savunması yapmıştı.

İnce'nin seçimlerin ardından 'Tartışmayı uzatmamam gerekirdi. Pişmanım' dediği alkışlama olayı hakkında Sabah gazetesi Ankara Temsilcisi Okan Müderrisoğlu yeni bir iddiayı gündeme getirdi.

Müderrisoğlu " İsmail Metin Temel... Alkışın perde arkası" başlıklı yazısında, Orgeneral Temel'in alkışladığı sözlerin ne olduğunu bilmeden 'ortama uyum sağlamak için' alkışladığını iddia etti.

Sabah yazarı şöyle yazdı:

"Birilerinin iddia ettiği gibi ortada politize olmuş bir komutan portresi söz konusu değil. İsmail Metin Temel, Cumhurbaşkanı'nın konuşması sürerken ara ara yanındakilerle sohbet ettiği için alkışlama sırasındaki ifadelere tam olarak konsantre olmamış. Yani... Protokoldekiler alkışlamaya başlayınca, ortama bakarak ve nezaket gereği o da alkışa iştirak etmiş."

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TESK Muharrem İnce TOBB İsmail Metin Temel Apoletleriniz sökeceğim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’li Kaftancıoğlu: Beykoz’daki doğa katliamını durduracağız
CHP’li Kaftancıoğlu: Beykoz’daki doğa katliamını durduracağız
CHP’li vekilden Ak Partililere şok sözler!
CHP’li vekilden Ak Partililere şok sözler!