Error 520 Ray ID: 4cabfc03c8689d6e • 2019-04-21 02:38:54 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Zeybekci: 'Aziz bey yeniden aday olursa...'

Zeybekci: 'Aziz bey yeniden aday olursa...'

AKP'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekçi, Aziz Kocaoğlu'nun yeniden aday adayı olmasını değerlendirdi.

Zeybekci: 'Aziz bey yeniden aday olursa...'

Karşıyaka ilçesi Bostanlı Mahallesi'nde seçim kampanyasının reklam çekimini yapan AKP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci basına açıklamada bulundu. 

Zeybekci, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun yeniden aday adayı olmasını değerlendirdi. Zeybekci, Kocaoğlu'nun olası adaylığının AK Parti'nin seçim stratejisini değiştirmeyeceğini ifade ederek, "Kocaoğlu, yüzde 50 oy ile seçilerek bu kentin başına geçmiş biridir. Ben de azami bir şekilde imtina ile bu özelliğinden dolayı saygı gösteriyorum. Aday olduğunda Aziz Bey'in söylemleri ve yaklaşımı da bu süreci belirler. Kim aday olursa olsun, bizim seçim kampanyamızdaki yaklaşımımız değişmeyecektir" diye konuştu. 

 Gerçek Gündem

Nihat Zeybekci AKP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan, AKP İstanbul İl Başkanlığı'nda
Erdoğan, AKP İstanbul İl Başkanlığı'nda
Orhan Gencebay'dan hayranlarına mesaj
Orhan Gencebay'dan hayranlarına mesaj