Error 520 Ray ID: 44dba76d07da7247 • 2018-08-21 08:15:49 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

'Zor günler bekliyor, tehlikeli sulara girildi'

'Zor günler bekliyor, tehlikeli sulara girildi'

Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, Meral Akşener'in aday olmama kararını bugünkü yazısında değerlendirdi.

'Zor günler bekliyor, tehlikeli sulara girildi'

Meral Akşener, dün sosyal medya hesabından İYİ Parti kurultayında yeniden genel başkan adayı olmayacağını açıkladı. Akşener'in bu açıklaması Ankara'da geniş yankı uyandırdı. Parti yönetiminin ise Akşener'i ikna çabaları sürüyor.

 

İYİ Parti'deki bu gelişmeyi bugünkü 'İYİ Parti'de pandoranın kutusu açıldı' başlıklı yazısında değerlendiren Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, 'Akşener’in daha da güçlenerek geri dönüş yapma ihtimalini hâlâ güçlü bir seçenek olarak görüyorum' dedi.

'ZOR GÜNLER BEKLİYOR'

Selvi daha sonra, 'Ama İYİ Parti’yi zor günler bekliyor. Dip akıntıların güçlü olduğu İstanbul Boğazı’ndan geçecek olan büyük gemiler, kılavuzu kaptana ihtiyaç duyar. İYİ Parti seçim gecesinden itibaren siyasetin tehlikeli sularına girmiş buluyor' ifadelerini kullandı.

Partileri başarıya taşıyanların liderler olduğunu ifade eden Selvi, 'İYİ Parti ise ne ideoloji partisi ne de bir kadro hareketi. Akşener partisi olarak doğdu. Ama parti siyasetin azgın sularında yüzerken, lidere en çok ihtiyaç duyduğu bir anda Akşener’i kaybetmiş durumda.' dedi.

'İYİ Parti gemisi su almaya başladı' diyen Selvi, şöyle devam etti:

'Konuştuğum parti yöneticileri, Akşener’i tek aday olarak gösterme konusunda kararlılar. Ama partide bir yandan da potansiyel genel başkan adayları kıpırdamaya başladı.'

Meral Akşener İYİ Parti kurultay aday parti başkan adayı 24 haziran seçim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Myanmar'da 24 binden fazla Arakanlı Müslüman öldürüldü
Myanmar'da 24 binden fazla Arakanlı Müslüman öldürüldü
AK Parti MYK'da devir teslim
AK Parti MYK'da devir teslim