Kent Haberleri
Giriş Tarihi : 29-10-2016 00:30   Güncelleme : 29-10-2016 00:42

10 Yıllık Özlem Sona Erdi

Maltepe Belediyesinin yaptırdığı Gülsuyu Spor Asım Kara spor tesisleri CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımı ile görkemli bir törenle açıldı.

10 Yıllık Özlem Sona Erdi

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç yerel seçimlerde verdiği sözü gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşadı.

Ali Kılıç konuşmasında; ”2014 yerel seçimlerinde Gülsuyu Spor kulübünü ziyaret ettiğimde bu tesisleri yapacağıma dair söz vermiştim, bugün verdiğim bu sözü yerine getirmenin hazzını yaşıyorum.

Maltepe ilçesindeki Amatör spor kulüplerinin idmanlarını yapabilecekleri ve maçlarını oynayabilecekleri çok güzel bir Spor tesisi yaptık, hepimize hayırlı olsun. Kalan süre zarfında da diğer yatırımlarımızı gerçekleştireceğiz, Maltepe’de yaptığımız ve yapacağımız tüm işlerde dayatan değil danışan bir belediyecilik anlayışını sergiliyoruz.

Daima sevgi kazanacak sloganımızı gerçekleştirmek için çaba sarf ediyoruz.” dedi.

Gülsuyu Spor Asım Kara spor tesislerinin açılışına CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Milletvekilleri Gamze Akkuş İlgezdi, Akif Hamza Çebi , Onursal Adıgüzel, CHP İstanbul il başkanı Cemal Canpolat, il yöneticileri, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, PM Üyeleri Hüsnü Süslü ve Kadir Gökmen Öğüt, Maltepe Belediyesi Başkan Yardımcıları, birim müdürleri, CHP Maltepe İlçe Başkanı Zeynep Alçınkaya Babacan, ilçe yöneticileri, Kent Konseyi Başkanı Ozan Demir, Maltepe mahalle muhtarları, Belediye meclis üyeleri, İASKF Genel Sekreteri ve TFF İstanbul İl temsilcisi Ali Muhammet Tanrıyaşükür, Ataşehir Amatör Spor Kulüpleri Birliği ve Ataşehir Çamoluk Spor Kulübü Başkanı Ekrem Köse, KASK Başkanı Naser Süleymanoğlu, Maltepe İlçesindeki Amatör spor kulüplerinin başkanları, yöneticileri ve  sporcuları ile vatandaşlar katıldılar.

Tören sonunda mikrofonu alan Mask ve Gülsuyu Spor Kulübü Başkanı Bayram Behram Kaçar 10 yıllık özlemimizi gerçekleştiren Maltepe Belediye Başkanımız Sayın Ali Kılıç ve bu spor tesislerinin yapımında emekleri bulunan  tüm herkese teşekkür ediyorum dedi.