Gündem
Giriş Tarihi : 01-05-2016 14:45   Güncelleme : 01-05-2016 14:45
Abone ol

Adanalı iş kadınları engelliler yararına podyuma çıkacak

ADANA - Adana iş dünyasının önde gelen kadınları bu kez engelli bireyler yararına düzenlenen defile için podyuma çıkmaya hazırlanıyor

Adanalı iş kadınları engelliler yararına podyuma çıkacak
ADANA - Adana iş dünyasının önde gelen kadınları bu kez engelli bireyler yararına düzenlenen defile için podyuma çıkmaya hazırlanıyor. Farklı alanlarda çalışmalar yapan ve kent ekonomisine ciddi katkılar sağlayan başarılı kadınlar 16 Mayıs’ta defileye çıkacak.

'Engel Olma Destek Ol' temalı defilede, iş dünyasının önemli kadınları, ünlü modacı Oktay Seven’in gece için özel olarak tasarladığı kostümleriyle podyuma çıkacak. Gecede ayrıca Engelli Melekler Grubu’nun gösterisi, Casa De Lanza’nın tango şovu, Çokfonik Koro’nun seslendireceği Adana türküleri ve ünlü sanatçı Umut Akyürek’le eşi Oktay Ertuğrul’un konseri yer alacak. Gecenin sunuculuğunu ise İş Kadını Esin Parlak ve Atom Film Kurucusu Ozan Sihay üstlenecek. Geceye ayrıca TÖSSFED Başkanı Birol Aydın ile TÖSSFED Onursal Başkanı Tanju Çolak da katılacak. Defileden elde edilen gelir Engelsiz Yaşam Enstitüsü Projesi için kullanılacak.

Engelli çocuklarla birlikte podyuma çıkacak iş kadınları şu isimlerden oluşuyor: Mali Müşavir Aysel Eyüboğlu, Yazar Balca Yücesoy, Renkli Bireyler Çocuk Evi Kurucusu Banu Nida Çiftçi, Davin’s Tea işletme sahibi Cansu Karakuş, Biorezonans Uzmanı Dr. Doğanay Kürkçü, Girişimcilik Eko Sistemi Dernek Başkanı Esra Özden, F&Ş Wedding Kurucusu Fatoş Başak Şen, Sheraton Oteli Genel Koordinatörü Gülümsün Adalı, Estetik Klinik Dr. Gül Fennibilek, Diş Hekimi DT Müjde Doğan, ÇÜ Zootekni Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nazan Koluman, Klinik Psikolog Göksu Telmaç, evlilik aile terapisti Obengül Ejder, Ay Sa Ayak Sağlığı Kurucusu Sibel Aydoğdu, Botaşspor oyuncusu Seher Naz Çidal, avukat Yasemin Tanır, Pro Nail Güzellik Merkezi İşletme Sahibi Zelal Güvercin, avukat-sanatçı İkbal Özlem Arıoğlu ile Karataş Belediye Başkanı'nın eşi Dekor Aleksandros’un sahibi Yeliz Ünal.
Cihan [gallery ids="48282"]