Kent Haberleri
Giriş Tarihi : 23-03-2017 13:45   Güncelleme : 23-03-2017 13:45
Abone ol

Add Malkara Şubesi’nden Malkara Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisine Ziyaret

ADD(Atatürkçü Düşünce Derneği) Malkara Şubesi Başkanı Lerzan Baykal ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 22 Mart 2017 Çarşamba günü KASYAM (Kadın Sosyal Yaşam Merkezi)’da Malkara Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nuran Başkütük ve Kadın Meclis Üyelerini ziyaret ettiler.

Add Malkara Şubesi’nden Malkara Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisine Ziyaret

Gerçekleştirilen ziyarette Belediye Başkan Vekili Ali İhsan Uslu, Malkara Belediyesi’nin çalışmaları ve projeleri hakkında detaylı bilgiler vererek, Kent Konseyi Kadın Meclisi ve ADD(Atatürkçü Düşünce Derneği) üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

ADD(Atatürkçü Düşünce Derneği) Malkara Şubesi Başkanı Lerzan Baykal; “Biz Atatürkçü Düşünce Derneği olarak, Kent Konseyi Kadın Meclisi ve Malkara Belediyesi’nin her zaman yanındayız. Gönlüm istiyor ki, bizlerin tecrübesinden gelin yararlanın. Bizler Malkara’da yaşıyoruz. Malkara’da yapılacak en güzel yenilikler yine bizi onurlandırır. İnşallah güzel birliktelikler paylaşacağız.” dedi.

Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nuran Başkütük ise gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Bizler Kent Konseyi Kadın Meclisi olarak her zaman ADD ile beraberiz. Birlikte Atatürk ilke ve inkılâplarına her zaman sahip çıkacağız. Kent Konseyi Kadın Meclisi olarak projelerde birlikte yer alacağız ve birlikte çalışacağız. ADD(Atatürkçü Düşünce Derneği) Malkara Şubesi Başkanı Lerzan Baykal bize her konuda destek oluyor. Kendilerinin fikirleri ve tecrübeleri bizim için çok değerli.” diyerek Kent Konseyi Kadın Meclisi olarak teşekkür etti.