Siyaset
Giriş Tarihi : 25-01-2020 22:52
Abone ol

Ahmet Enes Bayrambey CHP Sultanbeyli Gençlik Kollarına Başkan Adaylığını Açıkladı

CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Emre Yılmaz'ın kongre takvimini açıklamasının ardından adaylar adaylıklarını açıklamaya başladı.

Ahmet Enes Bayrambey CHP Sultanbeyli Gençlik Kollarına Başkan Adaylığını Açıkladı

Ahmet Enes Bayrambey, Sultanbeyli İlçe Başkanlığında düzenlediği toplantıda CHP Sultanbeyli Gençlik Kolları Başkan adayı olduğunu açıkladı.

İşte O Açıklama;

1996 yılında Sultanbeyli Mehmet Akif Mahallesinde dünyaya gözlerimi açtım. 2015 yılında siz değerli arkadaşlarımla Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında buluştum. Üsküdar Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünü üstün dereceyle tamamladım. 2018 yılında yabancı dil eğitimimi almak için İngiltere’nin Bournemouth şehrinde MLS International College’da yabancı dil eğitimimi tamamladım. Şimdi Sultanbeyli sokaklarında geçmişten aldığımız eğitimi geleceğimiz olan genç kardeşlerimizle paylaşma vakti olduğuna yol arkadaşlarımla karar verdik. “BEN” diyen bir anlayışla değil “BİZ” diyen bir anlayışla ; tek kişinin değil bütün Sultanbeyli gençliğinin söz hakkı olan bir yönetim anlayışı sergileyeceğimizi bütün genç kardeşlerime bildiririm. 
İstanbul artık bize dar, tek yol iktidar !