Siyaset
Giriş Tarihi : 08-04-2021 10:47   Güncelleme : 08-04-2021 10:47

'Akdeniz Akdenizlilerin, Tarsus Tarsusluların, Mersin Mersinlilerindir. Kimse alamaz! '

CHP Tarsus İlçe Başkanı Av. Ozan Varal; AKP Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz'ın “Bağırta bağırta Akdeniz Belediyesi'ni aldık, kanırta kanırta da Büyükşehri alacağız” sözlerine tepki gösterdi.

'Akdeniz Akdenizlilerin, Tarsus Tarsusluların, Mersin Mersinlilerindir. Kimse alamaz! '

Av. Ozan Varal sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada:
"Akdeniz Akdenizlilerin, Tarsus Tarsusluların, Mersin Mersinlilerindir. Kimse alamaz! 

Biz yönettiğimiz belediyelere halkın emaneti gözüyle bakan, bu emaneti seve seve geleceğe taşıyan, gözü gibi koruyanlarız!

Bağırtan, kanırtan, kötülüğü her yana saçan siz! Siz kimsiz?" dedi.

AKP Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz ne demişti?

Meclis Genel Kurulu’nda 'Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması' teklifi görüşülürken muhalefetin "AK Parti’nin sahada olmadığı" sözleri nedeniyle tartışma çıktı.

AKP Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz, HDP Milletvekili Rıdvan Turan’ın sözlerine karşılık: “Biz hem merkez ilçelerdeyiz hem de diğer ilçelerimizde mahalle mahalle, sokak sokak, karış karış dolaşıp vatandaşa dokunuyor, derdini dinliyoruz. Siz Mezitli'den öteye, batıya geçebildiniz mi bugüne kadar?” dedi.

Bir hafta önce Kiremithane Mahallesi’nde cumartesi pazarını ziyaret ettiğini söyleyen Yılmaz, “Size oy veren seçmen diyor ki: "Oy verdik, bir daha göremedik" Bağırta bağırta Akdeniz Belediyesi'ni aldık, kanırta kanırta da köşe başlarını tuttuğunuz Büyükşehri de alacağız. Çırpınışlarınız boşuna, vatandaş gerçek yüzünüzü gördü artık” diye seslendi.

AdminAdmin