Kent Haberleri
Giriş Tarihi : 26-08-2021 16:58   Güncelleme : 26-08-2021 16:58
Abone ol

Alican Abacı ile Dilara Boz'dan dillere destan düğün

Beşiktaş Belediyesi Özel Kalem Müdürü Alican Abacı ile Dilara Boz dillere destan düğün ile hayatlarını birleştirdiler.

Alican Abacı ile Dilara Boz'dan dillere destan düğün

 Beşiktaş Belediyesi Özel Kalem Müdürü Alican Abacı ile Dilara Boz Yeşilyurt Polat Otel'de hayatlarını birleştirdiler.Amasya’nın önde gelen isimlerinden iş insanı ve Sosyal Demokrat Amasyalılar Platformu Başkanı İsmet Abacı'nı kıymetli evladı Beşiktaş Belediyesi Özel Kalem Müdürü Alican Abacı ve Şenol Boz'un Kızı Dilara Boz hafta sonu gerçekleşen muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştirdiler.

Genç çiftin muhteşem düğün töreni 22 Ağustos Pazar akşamı İstanbul Yeşilyurt Polat Otel'de gerçekleştirildi. Genç çift alkışlar eşliğinde sahneye çıkarak dans etti. Mutlulukları gözlerinden okunan çiftin düğün töreni pasta kesimi ve takı töreniyle devam etti.

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat kıydığı nikahta genç çift birlikte bir ömür sürmeye “Evet” dediler.

 

Yeşilyurt Polat Otel'de gerçekleşen düğüne CHP Genel Başkan Koordinatör Başdanışmanı ve CHP İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak,CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, CHP Genel Merkez Protokol ve Güvenlik Müdürü Koray Aslan,Barış Bozkurt, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu,Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili ve Parti Meclis üyesi Gökan Zeybek, CHP İstanbul Milletvekili Sibel Özdemir,CHP İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan,Amasya Milletvekili Musfata Tuncer,PM üyesi Eren Erdem ,Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat,Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz ,24. Dönem CHP Amasya Milletvekili Ramis Topal,CHP Pm Üyeleri , İBB Başkanvekili, Avcılar Belediyesi ve İBB Meclis Üyesi Hüseyin Aksu, İBB Meclis Üyeleri ,İlçe Belediye Başkan Yardımcıları ,CHP İlçe Başkanları , CHP İl Başkan Yardımcıları , İlçe Başkan Yardımcıları ,Bireysel Silahlanmaya Hayır Platformu Başkanı Gazeteci Bülent Çavuş ,Sivil Toplum Kuruluşları (STK) Başkanları,Yöre Köy Dernek Başkanları ,iş dünyasının ve cemiyet hayatının tanınmış simalarının yanı sırave birçok seçkin davetli katıldı.

Gecenin geç saatlerine kadar ilerleyen törende davetliler, pisti bir an olsun boş bırakmazken, gelin ve damat da oyunları ile konuklara eşlik etti.

Düğüne katılan davetliler gelin ile damadın birbirlerine çok yakıştığını belirterek, “Ömür boyu mutlu olsunlar, bir yastıkta kocasınlar” temennisinde bulundular.

Katılımın oldukça yoğun olduğu düğün töreninde genç çifti aile dostları ve akrabaları bu mutlu günde yalnız bırakmadı. Böylesine mutlu gecede gönüllerince eğlenme fırsatı bulan çiftin heyecanları görülmeye değerdi. Evlatlarının mürüvvetini gören ABACI ve BOZ   aileleri kendilerini yalnız bırakmayan aile dostlarına ve konuklara tek tek teşekkür etmeyi de ihmal etmediler.

 

Omedyam ailesi olarak biz de genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.