Yerel Haberler
Giriş Tarihi : 05-11-2019 10:45
Abone ol

Apsiyon’un son durağı Konya oldu

Apsiyon, sektörde önemli yere sahip olan Profesyonel Yönetim Firmaları ile buluşmak ve fikir alışverişinde bulunmak amacıyla düzenlediği Yönetici Sohbetleri’nin üçüncüsünü Konya’da gerçekleştirdi.

Apsiyon’un son durağı Konya oldu

Toplu yaşam alanı yöneticilerinin işlerini daha hızlı ve kolay yapmasını sağlayan online bir platform olan Apsiyon, sektörel sorunların tartışıldığı ve çözüm önerilerinin aktarıldığı Apsiyon Yönetici Sohbetleri için Antalya ve Adana’nın ardından bu kez Konya’ya misafir oldu.

 

Konya ve çevre illerdeki Profesyonel Yönetim Firmaları’nın katıldığı toplantıda, Bina ve Tesis Yönetim Sektörü’ndeki en güncel gelişmelere ilişkin bilgiler verilirken, Apsiyon’un profesyonel yönetimlere sunduğu çözümler ve sağladığı avantajlar da anlatıldı.

 

Apsiyon Kurucu Ortağı ve CEO’su Kudret TÜRK, şehirlerde toplu yaşam ve site alanlarının giderek yaygınlaşmasına paralel olarak birtakım yönetimsel sorunların ortaya çıktığını belirterek, “Geleneksel yöntemler bu sorunların çözümünde hantal kalmaya başladı. Ayrıca günümüzde teknolojide çok hızlı sıçramalar yaşanıyor. Site yönetimleri bu dijital fırsatları değerlendirmekte güçlük çekiyor. Biz 2012’de hayata geçirdiğimiz Apsiyon ile site yöneticilerinin dijital asistanı olduk, onlara her türlü rutin işlemlerinde kolaylık sağlamayı kendimize hedef olarak koyduk. Bugün Türkiye genelinde 8.500 sitede 700.000 konutta yaşayan 1,5 milyondan fazla kişiye hizmet veriyoruz. 7 yıl gibi oldukça kısa sayılabilecek bir sürede gördüğümüz yoğun ilgi, çok önemli bir tespitten hareketle değerli bir platform yarattığımızı gösteriyor. Yurt içi ve yurt dışında hızla büyümeye devam etmeyi amaçlıyoruz” dedi.

 

Kudret TÜRK, Apsiyon Akademi’nin bir projesi olan “Apsiyon Yönetici Sohbetleri” ile alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerle sektörün rotasını belirlediklerini söyledi.

Apsiyon Yönetici Sohbetleri kapsamında düzenlenen panelde ise SMMM Banu AKCAN, İşletme Mühendisi ve Site Yönetimi ve Kat Mülkiyeti Uzmanı, İş Güvenliği Uzmanı Ozan ÖZEN ve Kat Mülkiyeti Hukuku Uzmanı Avukat Armağan DERGİN de katılımcıların sorularını cevapladı.