Ekonomi
Giriş Tarihi : 22-02-2016 12:45   Güncelleme : 22-02-2016 12:45
Abone ol

Avrasya Boat Show, denizde yapılacak

İSTANBUL - Yüzlerce yat, tekne ve yelkenin sergilendiği CNR Avrasya Boat Show dün sona erdi

Avrasya Boat Show, denizde yapılacak
İSTANBUL - Yüzlerce yat, tekne ve yelkenin sergilendiği CNR Avrasya Boat Show dün sona erdi. Bu yıl 9’uncusu düzenlenen fuarı, 130 bin 123 kişi ziyaret etti. Önümüzdeki 27 Eylül-2 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek CNR Avrasya Boat Show, Türkiye'de ilk kez denizde düzenlenecek.

Karada gerçekleşen dünyanın en büyük 2. boatshow fuarına Rusya, Bulgaristan, İran, Almanya, İtalya, İngiltere, ABD, Fransa, İspanya, Ukrayna ve Yunanistan başta olmak üzere 82 farklı ülkeden ziyaretçi katıldı. Hız ve konfor arayan deniz tutkunları için fuarda milyonlarca dolar değerindeki süper lüks yatların yanı sıra sürat tekneleri, botlar, jet skiler, yelkenliler ve çeşitli deniz malzemeleri ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

CNR AVRASYA BOAT SHOW İLK KEZ DENİZDE YAPILACAK
CNR Avrasya Boat Show'un 27 Eylül-2 Ekim 2016 tarihleri arasında ilk kez denizde düzenleneceği açıklandı. Karada ulaştığı başarıya denizde de ulaşmayı hedefleyen CNR, Avrasya Boat Show'u DENTUR iş birliğinde Ataköy Mega Yacht Marina'da organize edecek. Şimdiden birçok katılımcı, denizdeki boatshow için şimdiden yerlerini ayırdı.

RUSYA, FUARDA ÇOK SAYIDA SİPARİŞ VERDİ
Fuara geçmiş yılların çok üzerinde Rusya ve Ukrayna’dan ziyaretçi geldi. Rusya ile Türkiye arasında son zamanlarda yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen, CNR Avrasya Boat Show'a geçmiş yılların çok üzerinde Rus ziyaretçinin gelmesi dikkat çekti. Özellikle Rusya'nın tekne ve yat aşığı elit kesiminin fuara ilgi göstermesi memnuniyetle karşılandı. Rus ziyaretçiler, fuarda en çok el yapımı tekne ve yatlarla ilgilendi. CNR Avrasya Boat Show'a katılan Rus ziyaretçilerin çok sayıda sipariş verdiği tahmin ediliyor.

FUARI YERLİ VE YABANCI 130 BİN 123 KİŞİ GEZDİ
Deniz tutkunlarının tüm arayışlarına yanıt veren CNR Avrasya Boat Show, yoğun ilgi ile karşılandı. Karada yapılan dünyanın ikinci en büyük fuarında milyonlarca dolar değerindeki süper lüks yatların yanında sürat tekneleri, botlar, jet skiler, yelkenliler ve çeşitli deniz malzemeleri ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. 13-21 Şubat tarihleri arasında düzenlenen fuarı yerli ve yabancı toplam 130 bin 123 kişi ziyaret etti.[gallery ids="13600,13601"]