Yerel Haberler
Giriş Tarihi : 07-03-2016 16:45   Güncelleme : 07-03-2016 16:45
Abone ol

Bakan Ala, Ilıca Termal Tesisleri’ni gezdi

ERZURUM - İçişleri Bakanı Efkan Ala, Ilıca Termal Tesisleri’nde incelemelerde bulundu

Bakan Ala, Ilıca Termal Tesisleri’ni gezdi
ERZURUM - İçişleri Bakanı Efkan Ala, Ilıca Termal Tesisleri’nde incelemelerde bulundu.

Bir dizi gezi ve ziyaretlerde bulunmak üzere Erzurum’a gelen İçişleri Bakanı Efkan Ala, Aziziye Belediyesi bünyesindeki Ilıca Termal Tesisleri’nde incelemelerde bulundu. Beraberinde Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak, AK Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, AK Parti İl Başkanı Fatih Yeşilyurt ve İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk ile birlikte tesislere gelen Bakan Ala’yı Aziziye Kaymakamı Zafer Öz, Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, AK Parti İlçe Başkanı Gürbüz Keleş ile teşkilat mensupları karşıladı.

Termal tesislerin havuz, otel ve aile kabinleri bölümünde incelemelerde bulunan Bakan Ala, tesislerle ilgili Başkan Orhan’dan bilgi aldı. Bir süre önce göreve başlayan AK Parti İlçe Teşkilatı mensuplarıyla da sohbet eden Bakan Ala, yeni görevlerinde başarı diledi.

Başkan Orhan’dan tesislerle ilgili brifing alan Bakan Ala, şehrin turizm değerleri arasında yer alan termal tesislerin, katma değer üretir konuma getirilmesi noktasında el birliğiyle çalışacaklarını ifade etti. Bakan Ala, belediyenin termal turizmin geliştirilmesi noktasında ve bu alanda yapılacak yatırımlara destek olmaya hazır olduğunu da vurguladı.Cihan [gallery ids="23158,23165"]