Gündem
Giriş Tarihi : 15-04-2016 01:00   Güncelleme : 15-04-2016 01:00

Balkondan kurtulan kadın sokakta vuruldu

İSTANBUL - Yenibosna'da geçen ay eski nişanlısının şiddetine maruz kaldığı için komşusunun yardımıyla evinin balkonundan diğer balkona geçerek kurtulan Büşra Eyüpabalı, Esenyurt'ta yanındaki erkek şahısla birlikte silahlı saldırıya uğradı

Balkondan kurtulan kadın sokakta vuruldu
İSTANBUL - Yenibosna'da geçen ay eski nişanlısının şiddetine maruz kaldığı için komşusunun yardımıyla evinin balkonundan diğer balkona geçerek kurtulan Büşra Eyüpabalı, Esenyurt'ta yanındaki erkek şahısla birlikte silahlı saldırıya uğradı. Bacağından yaralanan Eyüpabalı'nın kaçarak bir iş yerine sığınması, güvenlik kamerasınca saniye saniye kaydedildi.

Olay, Esenyurt Bağlarçeşme Mahallesi Doğan Araslı Bulvarı 15.00 sıralarında meydana geldi. Ergün Gönültaş ile birlikte yolda yürüyen Büşra Eyüpabalı'na yaklaşan bir kişi, Gönültaş ve Eyüpabalı'ya ateş açtı. Ayağına tek kurşun isabet eden Eyüpabalı, olay yerinden koşar adımlarla uzaklaşıp bir işyerine sığındı. El, bacak ve göğsüne 3 kurşun isabet eden Gönültaş ise kanlar içerisinde yere yığıldı. Silahlı saldırı haberi üzerine olay yerine polis ve ambulans ekipleri sevk edildi. Ambulans ile Esenyurt Devlet Hastanesi'ne kaldırılan yaralıların hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Yaklaşık bir ay önce eski nişanlısı tarafından darp edilen ve komşunun yardımıyla yan balkona geçerek kurtulan Büşra Eyüpabalı, polise saldırının eski nişanlısı L.K. tarafından gerçekleştirildiği bilgisini verdi. Büşra Eyüpabalı'nın olay yerinden kaçıp bir iş yerine sığınması, bölgedeki güvenlik kamerasınca saniye saniye kaydedildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, saldırgan L.K.'nın yakalanması amacıyla çalışma başlattı.
Cihan
AdminAdmin