Kent Haberleri
Giriş Tarihi : 07-09-2021 18:05   Güncelleme : 07-09-2021 18:05
Abone ol

Başkan Rıza Akpolat Mesai Arkadaşlarının Zabıta Haftasını Kutladı

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat 1-7 Eylül Zabıta Haftası ve Zabıta Teşkilatının kuruluşunun 195. yıl dönümü dolayısıyla mesai arkadaşlarıyla MKM’de düzenlenen kahvaltıda bir araya gelerek zabıta haftasını kutladı.

Başkan Rıza Akpolat Mesai Arkadaşlarının Zabıta Haftasını Kutladı

Başkan Akpolat, Beşiktaş’ın huzuru ve güvenliği için 7/24 çalışan, pandemi döneminde de yoğun bir çaba harcayan zabıta emekçilerini bu anlamlı günde yalnız bırakmadı. Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleşen kahvaltı buluşmasında Başkan Akpolat, zabıta personeline bugüne kadar göstermiş oldukları çalışmalardan ve üstün gayretlerinden dolayı teşekkür etti ve mesai arkadaşlarının zabıta haftasını kutladı. Kahvaltı öncesinde bir konuşma yapan Başkan Akpolat şunları söyledi:

“Öncelikle sizinle burada olmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum.  Zabıtalar haftamız kutlu olsun. Çok zor bir görevi yerine getiriyorsunuz. Beşiktaş’ta zabıtalarımızın ağır bir yükü var. Zor bir görevi icra etmeye çalışıyorsunuz. Bunun zorluklarını hepimiz biliyoruz. Sahada, sokakta vatandaşlarla yan yana geldiğimizde bunu çok güzel ifade ediyorlar. Bu zor görevi başarıyla yerine getirdiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”

Zabıta ekipleri de Başkan Rıza Akpolat’a bu anlamlı günlerini unutmayıp kutladığı için teşekkür ettiler.

Başkan Akpolat kahvaltı sonrası Beşiktaş Zabıta ekipleri adına Tema Vakfı’na yaptığı fidan bağışı plaketini takdim etti.