Siyaset
Giriş Tarihi : 19-12-2019 13:40
Abone ol

Berk Tütüncü 'CHP Üsküdar' adaylığını açıkladı

CHP'li Berk Tütüncü, CHP Üsküdar İlçe Başkanlığı'na adaylığını açıkladı.

Berk Tütüncü 'CHP Üsküdar' adaylığını açıkladı

CHP'li Berk Tütüncü, bugün CHP Üsküdar İlçe Başkanlığı'nda düzenlediği toplantıyla CHP Üsküdar İlçe Başkanlığı'na adaylığını açıkladı.

Berk Tütüncü adaylık açıklaması sonrası sosyal medya hesabından şu teşekkür mesajını paylaştı:

"Bu akşam siz değerli yol arkadaşlarımın destekleri ve katılımı ile Üsküdar İlçe Başkanlığına adaylığımı açıklamış bulunmaktayım. Bugüne hazırlanırken içimdeki heyecan çok yüksekti. Salona giriş yaptığımda yaratmış olduğunuz atmosfer içimdeki heyecanı kat ve kat arttırdı. Bu güzel ortamı bize yaşatan örgütüme çok teşekkür ederim.

Adaylık açıklamam esnasında beni jestleri ile mutlu eden, Buralara gelmemde en büyük katkısı olan Gençlik Örgütümüze sevgilerimi sunuyorum.

Bu özel günde aramızda olan İlçe Başkanımız Sn. Olcay Kurt’a, Belediye Başkan Adayımız Sn. Ahmet Kılıç’a, Gençlik Örgütü Başkanımız Sedat Epli’ye, Belediye Meclis üyelerimize, Gençlik Kolları Genel Merkez Yöneticilerine, Değerli Basın Mensuplarına ve günler öncesinden bugüne hazırlanan çalışma arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum.

Bundan sonraki süreçte örgütümüz ile sık sık buluşarak projelerimizi anlatmaya başlayacağız. Kongre sürecimizin partimize güzellikler getirmesini diliyorum."