Kent Haberleri
Giriş Tarihi : 10-05-2019 11:51

Beşiktaş Beldediye Başkanı Rıza Akpolat Beşiktaş Sokaklarında Pedal Çevirecek

Beşiktaş Belediyesi, sokak kültürünü canlandırmayı amaçlayan yaya öncelikli erişimi ve yaşanabilir sokakları temel alan “Ayda Bir Gün Sokak Bizim” etkinliği düzenliyor. Etkinlik kapsamında; Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat ve Hollanda Başkonsolosu Bart Van Bolhuis Beşiktaş sokaklarında bisiklet sürecek.

Beşiktaş Beldediye Başkanı Rıza Akpolat Beşiktaş Sokaklarında Pedal Çevirecek

Beşiktaş Belediyesi, sokak kültürünü canlandırmayı amaçlayan yaya öncelikli erişimi ve yaşanabilir sokakları temel alan “Ayda Bir Gün Sokak Bizim” etkinliği düzenliyor.  Etkinlik kapsamında; Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat ve Hollanda Başkonsolosu Bart Van Bolhuis Beşiktaş sokaklarında bisiklet sürecek.

Beşiktaş Belediyesi Karaoğlan Gençlik Merkezi, Sokak Bizim Derneği ve güzel bir kent, temiz bir dünya, daha sağlıklı çocuklar için çalışan STK’larla birlikte bu sorunlara çözüm bulmak amacıyla 11 Mayıs Cumartesi günü Ihlamur Dere Caddesi, Beşiktaş Mecit Ali Sokak’ta anlamlı bir etkinlik düzenliyor. Bu kapsamda gün boyu çeşitli atölyeler, oyun grupları ve söyleşiler gerçekleşecek.

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat ve Hollanda İstanbul Başkonsolosu Bart Van Bolhuis yarın saat 11.00’de Mahmut Erseven İlkokulu’nda başlayarak 60 bisikletliyle beraber Beşiktaş sokaklarında pedal çevirerek etkinliğin yapılacağı Mecit Ali Sokağı’na gelecek.

Ulaşım problemlerinin sokak ve sokak kültürü üzerindeki etkileri hakkında farkındalık oluşturmayı amaçlayan etkinlikte siz değerli basın mensuplarını da aramızda görmekten mutluluk duyarız.