Kent Haberleri
Giriş Tarihi : 21-01-2020 09:52
Abone ol

Beşiktaş Belediye TV Youtube'da Yayın Hayatına Başladı!

Beşiktaş Belediyesi’nde yeni bir iletişim kanalı daha hizmete başladı. Beşiktaş Belediye Tv bugünden itibaren youtube kanalında ‘’https://www.youtube.com/besiktasbelediyesi’’ linkiyle yayın hayatında!

Beşiktaş Belediye TV Youtube'da Yayın Hayatına Başladı!

Beşiktaş Belediyesi’nde Başkan Rıza Akpolat’ın başlattığı yenilikçi çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Yeni bir yapılanmanın daha bugün itibariyle Beşiktaş’ta hizmete girdiği iletişim kanalı ‘Beşiktaş Belediye Tv’ yayın hayatına başladı. 

Beşiktaş Belediye TV, belediyenin hizmet ve etkinlikleri, Başkan Rıza Akpolat’ın öne çıkan gündemi, Beşiktaşlı vatandaşların hikâyelerinin ve ilçeden renkli görüntülerin yer aldığı zengin içerikli programlarıyla an be an gündemi yakalayacak.

Beşiktaş için yenilikçi, dinamik ve keyifli içerikler yaratacak olan Beşiktaş Belediye Tv Beşiktaşlı komşularının önerilerini de değerlendiren bir platform olacak.

Beşiktaş Belediye Tv’ye, https://www.youtube.com/besiktasbelediyesi adresinden ulaşılabilecek. Mecra Beşiktaş Belediyesi’nin görsel hafızası olmayı hedefliyor.