Kent Haberleri
Giriş Tarihi : 14-01-2020 16:36
Abone ol

Beşiktaş Belediyesi'nden Filenin Sultanlarına Anlamlı Karşılama

Beşiktaş Belediyesi, Japonya’nın başkenti 2020 CEV Tokyo’da yapılacak Olimpiyat Oyunları’nda mücadele etme hakkı kazanan Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımını için İstanbul Havalimanı’nda görkemli bir karşılama organizasyonu düzenledi.

Beşiktaş Belediyesi'nden Filenin Sultanlarına Anlamlı Karşılama

Almanya’yı 3-0 yenerek tarihi bir zafere imza atan Filenin Sultanları, 2020 CEV Tokyo Olimpiyatlarına katılmaya hak kazandı. Bugün TSİ ile 17.30’da yurda dönen Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı’nı Beşiktaş Belediyesi’ne bağlı bando ekibi İzmir marşı ve ‘Filenin Sultanları ile Gurur Duyuyoruz. Tokyo 2020’de Başarılar’ pankartıyla karşıladı.  Beşiktaş Belediyesi Meclis 1. Başkan Vekili Hasan Bozkurter, Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Karaman ve Beşiktaş Belediyesi Spor İşleri Müdürü Cem Barça da voleybolun kraliçelerini teker teker tebrik ederek oyunculara çiçek takdim etti. Bozkurter aynı başarıyı bu yıl düzenlenecek olan Tokyo Olimpiyat Oyunları’nda da göstereceklerine inandıklarını belirterek,  Filenin Sultanlarını ve teknik ekibe başarılar diledi.  

Öte yandan Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’da dün sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak Filenin Sultanlarını tebrik etti ve şu ifadeleri kullandı. ‘’ Tebrikler bizim Takım! Kadın sporcularımız, azimlerinin ve sıkı çalışmalarının ödülünü Tokyo biletiyle taçlandırdılar. Finallerin takımı #FileninSultanları bu performansla Tokyo Olimpiyatları’nda madalyalar sizi bekler!’’