Spor
Giriş Tarihi : 18-05-2016 16:12   Güncelleme : 18-05-2016 16:12
Abone ol

Beşiktaş RMK Marine Takımı, Engelli Oyun Parkı açılışına katıldı

Beşiktaş RMK Marine Takımı, Sakarya Beşiktaşlılar Derneği tarafından Gevye Özel Eğitim Anaokulu’nda yaptırılan engelli oyun parkı açılışına katıldı.

Beşiktaş RMK Marine Takımı, Engelli Oyun Parkı açılışına katıldı

Sakarya Beşiktaşlılar Derneği tarafından düzenlenen organizasyona Beşiktaş RMK Marine Takımımızın teknik ekibi ve oyuncuları, Geyve Kaymakamı İlyas Memiş, Sakarya Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Erdinç Bayındır ve dernek üyeleri katıldı. Siyah beyazlı ekip açılış sonrasında kendi arasında bir gösteri maçı yaptı. 

Oyun parkının açılışında konuşan Sakarya Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Erdinç Bayındır, yaptığı açıklamara, "Sakarya Beşiktaşlılar Derneğimiz tarafından Gevye Özel Eğitim Anaokulu’nda engelli oyun parkı açılışı gerçekleştirdik. Oyun parkının açılışında emeği geçen yönetim kurulundaki arkadaşlarıma ve tüm Beşiktaş camiasına teşekkür ediyorum. Bugün bizi yalnız bırakmayan Beşiktaş RMK Marine teknik ekibi ve oyuncularımıza teşekkür ediyorum. Çok güzel bir proje oldu. Engelli çocuklarımızın bir parkı yoktu. Çok kısa bir sürede böyle bir projeyi gerçekleştirdiğimiz için haklı gururunu yaşıyoruz. Tekrar teşekkürler." dedi.

CHA