Gündem
Giriş Tarihi : 23-01-2017 00:30   Güncelleme : 23-01-2017 00:37
Abone ol

Bu kez de 'Milli' sayfalar mı hedef alınıyor?

Facebook son bir hafta içerisinde "Milli" hesapları hedef aldı. Bir çok milli hesap, hiçbir gerekçe gösterilmeden kapatılıyor. Daha önce benzer şekilde Yeni Şafak'ın facebook sayfası da aynı şekilde kapatılmıştı.

Bu kez de 'Milli' sayfalar mı hedef alınıyor?

Facebook son bir hafta içerisinde "Milli" hesapları hedef aldı. Bir çok milli hesap, hiçbir gerekçe gösterilmeden kapatılıyor. Daha önce benzer şekilde Yeni Şafak'ın facebook sayfası da aynı şekilde kapatılmıştı. 

Terör propagandası yapan FETÖ'cü hesaplara dokunulmazken, milli duyarlılık gösteren hesapların kapatılması akıllara bir çok soru getiriyor!

Geniş bir "istihbarat ağı"na sahip olduğu bilinen FETÖ'nün Facebook ile işbirliği halinde milli hesapları hedef aldığı, bunları susturmak istediği tahmin ediliyor.

Yine birşeyler mi tezgahlanıyor?

Milli hesapları hedef alan bu "gerekçesiz kapatmalar"ın sebebi nedir?

Yoksa yine birşeyler tezgahlanıyor da, bunun ön hazırlığı mı?

İnsan sormadan edemiyor!

Hepimiz susturuluyoruz

"Fethullah Gülen'in Dinler Arası Diyalog Projesi”ne tepki olarak açılan 1.876.927 kişi tarafından takip edilen "ALLAH Katında Tek Din islamdır " isimli facebook sayfasını hiçbir gerekçe göstermeden kapatırken sayfanın sahibi olan Müdafaa-i islâm Derneği Başkanı Erdem Özveren'in 89 Bin takipçili şahsi facebook sayfası ile 177 bin kişi tarafından takip edilen şahsi hesabını aynı gün içerisinde kapattı.

Bunun yanı sıra kirli ve kara propagandalara karşı, gündeme dair önemli tesbitlerde bulunan “Gökhan Kahraman”ın ve Milli Hacker grubu Ay Yıldız Tim’in sayfasını da kapattı.

Ay Yıldız Tim daha önce 54 defa kapatılan hesabının ardından; @AyyıldızTim911 adı ile 55. hesabını açtığını duyurdu!

(kaynak:www.harbigazete.com)