Siyaset
Giriş Tarihi : 30-04-2017 18:21   Güncelleme : 30-04-2017 18:21

Çakırözer: “Çağdaş yaşam ve demokrasi mücadelemizi sürdüreceğiz”

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği bursiyerleri için geleneksel olarak düzenlenen Mezuniyet Töreni’ne katıldı. Törende konuşan Çakırözer, “Türkiye’de çağdaş yaşam, demokrasi ve özgürlükler mücadelemizi hep birlikte kararlılıkla sürdüreceğiz” dedi.

Çakırözer:  “Çağdaş yaşam ve demokrasi mücadelemizi sürdüreceğiz”

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin her yıl geleneksel olarak düzenlenen ÇYDD bursiyeri öğrencilerinin Mezuniyet Töreni’ne katıldı. Mezun olacak olan öğrencilerle sohbet eden Çakırözer, “ Türkiye’de çağdaş yaşam, demokrasi ve özgürlükler mücadelemizi kararlılıkla sürdüreceğiz” dedi.

BİRLİKTELİĞİMİZ GÜÇ VERDİ

Dernek Başkanı Sevgi Akmen,  ÇYDD üyeleri ve gençlerle bir araya gelen Çakırözer, “Bugün burada ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyacak olan geleceğimiz gençlerimizle, Atatürk ilke ve devrimlerine gönülden bağlı siz çağdaş yaşam sevdalıları ile bir arada olmaktan onur duydum. Buradaki birlikteliğimiz Türkan Saylan Hocamızdan emanet aldığımız gençlerimizi Atatürkçü, çağdaş ve bilimsel eğitim ile yetiştirme sorumluluğumuzu yerine getirebilmemiz için hepimize güç verdi ” dedi.

CUMHURİYETİMİZİN KAZANIMLARINI KORUYACAĞIZ

Referandum sürecinde yürüttükleri ‘Hayır’ mücadelesi için ÇYDD’li gönüllülere teşekkürlerini sunan Çakırözer, “Cumhuriyetimizin kazanımlarını korumak, geliştirmek, çağdaş eğitim yoluyla, çağdaş insan ve çağdaş topluma ulaşmak amacı taşıyan Çağdaş Yaşam gönüllüsü dostlarımızla birlikte demokrasi mücadelemizi sürdürüyoruz. Bu başarı genç, yaşlı, kadın, erkek Atatürk devrimlerine gönülden inanan, çağdaş yaşam sevdalısı tüm yurttaşlarımızın başarısı. Sevgi Akmen Başkanlığındaki ÇYDD yönetimine Anayasa referandumunda yürüttükleri ‘Hayır’ mücadelesi ve değerli emekleriniz için gönülden teşekkür ederim ” dedi. 

AdminAdmin