Siyaset
Giriş Tarihi : 31-05-2016 11:51   Güncelleme : 31-05-2016 11:51
Abone ol

Çakırözer'den miniklerin örnek davranışına teşekkür ziyareti

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, biriktirdikleri mavi kapaklarla engelli okul arkadaşlarına tekerlekli sandalye alan Ahmet Olcay İlkokulu öğrencilerini ziyaret ederek 'Gösterdikleri büyük ve örnek dayanışma' için teşekkür etti.

Çakırözer'den miniklerin örnek davranışına teşekkür ziyareti

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, biriktirdikleri mavi kapaklarla engelli okul arkadaşlarına tekerlekli sandalye alan Ahmet Olcay İlkokulu öğrencilerini ziyaret ederek  'Gösterdikleri örnek dayanışma' için teşekkür etti. 
Öğrenciler, öğretmenler ve velilerin  birlikte yürüttükleri kampanya kapsamında bir yılda 370 kilogram mavi kapak toplayarak doğuştan engelli Ali Rıza Öner'e tekerlekli sandalye alan okulu ziyaret eden Çakırözer, okul müdürü  Bayram Değirmen'e düzenlen örnek n kampanyayı basından öğrendiğinde çok etkilendiğini belirterek teşekkür etti. 

HERKESE ÖRNEK OLMALI

Ziyaretinde minik Ali Rıza ve sınıf arkadaşlarıyla da buluşan Çakırözer  “Kendisi için toplandığından haberi dahi olmadan kampanyaya destek veren başta Ali Rıza evladımız olmak üzere tüm öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi, velilerimizi ve idarecilerimizi bu duyarlı davranışları için kutluyorum. Mutlulukla görüyorum ki bütün okul Ali Rıza için birlik olmuş. Bu dayanışmanızdan çok etkilendim ve gurur duydum. Bunun herkese örnek olmasını dilerim” diye konuştu.

YENİ HEDEFLERİ AKÜLÜ SANDALYE

Çakırözer öğrencilerin biriktirdiği mavi kapaklar karşılığında tekerlekli sandalye sağlayan Sakatlar Derneği Eskişehir Şubesi Başkanı Cafer Eşen'e de teşekkür etti.  
Ali Rıza'nın annesi ile ve öğretmenlerine gösterdikleri çabalar için minnetini ifade eden Çakırözer, engelli öğrencinin bundan sonraki ihtiyaçları konusunda destek olma sözü verdi.
Okul müdürü Değirmen, ziyaret için teşekkür ettiği Çakırözer'e yeni bir kampanya daha başlattıklarını ve bu kez hedeflerinin   3 bin 700 kilogram mavi kapak toplayarak, akülü tekerlekli sandalye almak olduğunu belirtti.