Kent Haberleri
Giriş Tarihi : 20-12-2021 10:11   Güncelleme : 23-01-2022 03:20
Abone ol

Çeşme’de yeni yıl coşkusu Yeni Türkü ile zirveye çıktı

Çeşme Belediyesi tarafından düzenlenen yılbaşı konserleri kapsamında sahne alan Yeni Türkü, Çeşmeliler’e unutulmaz anlar yaşattı.

Çeşme’de yeni yıl coşkusu Yeni Türkü ile zirveye çıktı

2022 yılını görkemli bir partiyle karşılamaya hazırlanan Çeşme’de yeni yıl etkinlikleri başladı. 18 Aralık’tan 1 Ocak’a kadar yılbaşını bir dizi etkinlikle kutlayacak olan Çeşme Belediyesi İzmir arkadaş tarafından düzenlenen “yılbaşı konserleri” kapsamında Türkiye’nin en önemli müzik grubu Yeni Türkü sahne aldı.

 

Aya Haralambos Kilise’sinde düzenlenen Menderes kadınlar konserde Çeşmeli müzikseverlerle bir araya gelen Yeni Türkü izleyenlere unutulmaz anlar yaşattı.

“Yağmurun Elleri”, “Eyvallah”, “Fırtına”, “Aşk Yeniden” gibi en sevilen şarkılarından oluşan geniş bir repertuvara yer veren gruba, Çeşmeliler de eşlik etti. Grubun performansı, Çeşmeli sanatseverler tarafından uzun süre alkışlandı.

 

Başkan Oran, Kayseri’den mesaj gönderdi

Kayseri de düzenlenen çalıştayda olduğu için konsere katılamayan Çeşme Belediye Başkanı M. Ekrem Oran, “Bu soğuk kış gecesinde, ülkemizin ve kentimizin geleceği için Kayseri’de düzenlenen Çalıştay’dayız. Çeşme Ailemin yanında Menemen bayanlar olamasam da, gönlüm sizlerle… Yeni yılda sağlık, huzur ve mutluluk diliyorum” mesajını gönderdi.