Siyaset
Giriş Tarihi : 18-01-2022 22:51   Güncelleme : 18-01-2022 22:51

CHP Bayraklı'da Samed Tekin aday oldu

Pınar Susmuş yönetiminin düşmesinin ardından Necati Şahin başkanlığında kayyuma teslim edilen CHP Bayraklı İlçe Örgütü, yakında yeni başkanını belirleyecek. Adaylığını ilk açıklayan isim Avukat Samed Tekin oldu.

CHP Bayraklı'da Samed Tekin aday oldu

CHP Bayraklı İlçe Başkanlığı'na adaylığını ilk açıklayan isim, Avukat Samed Tekin oldu. Pınar Susmuş yönetiminin istifalar nedeniyle düşmesi sonucu CHP Bayraklı İlçe Örgütü, Necati Şahin başkanlığındaki heyete teslim edilmişti. 13 yıldır Bayraklı'da siyaset yapan Samed Tekin, kalabalık bir katılımla adaylık dilekçesini İlçe'ye teslim etti ve adaylık açıklamasını yaptı.

Bayraklı'da CHP İlçe Örgütü'nde yaşanan sıkıntıların, seçilmesi döneminde kendi yönetimlerinde yaşanmayacağını belirten Samed Tekin, "Kimsenin adayı da değilim, adamı da değilim. Güçlü bir kadroyla yönetime talibim. Benimle birlikte yola çıkan arkadaşların çok çalışmayı göze alması gerektiğini baştan söylemiştim, şimdi tekrar ediyorum. CHP'nin iktidara giden yürüyüşüne katkı koymak, Bayraklı ve İzmir'deki iktidarımızı güçlendirmek olduğunu söylüyorum" dedi.

İz Gazete

AdminAdmin