Gündem
Giriş Tarihi : 08-01-2021 13:09   Güncelleme : 08-01-2021 13:09
Abone ol

CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu'ndan Bakan Soylu'ya yanıt

CHP’li Canan Kaftancıoğlu’ndan kendisini hedef alan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya yanıt verdi. Kaftancıoğlu, "Kıskanmayın ne olur, çalışın sizin de bizler gibi il başkanlarınız olur" dedi.

CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu'ndan Bakan Soylu'ya yanıt

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, kendisini hakkında "Buradan sormak istiyorum, bir siyasi parti il başkanının, üniversitedeki bir rektör atamasında oranın önüne terörle iltisaklı militanlarıyla beraber gelenlerin içerisinde ne işi var?" açıklamasını yapan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya, "Kıskanmayın ne olur, çalışın sizin de bizler gibi il başkanlarınız olur" yanıtını verdi.

Kaftancıoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "CHP’si ve CHP’li il başkanları illerindeki tüm kesimlerin sorunlarıyla ilgilenir, takipçisi olur ve haklı mücadelenin yanında yer alırlar. Kibir göstermez davetlere de icabet ederler. Kıskanmayın ne olur, çalışın sizin de bizler gibi il başkanlarınız olur:))" ifadesini kullandı.

CHP’si ve CHP’li il başkanları illerindeki tüm kesimlerin sorunlarıyla ilgilenir, takipçisi olur ve haklı mücadelenin yanında yer alırlar.
Kibir göstermez davetlere de icabet ederler.
Kıskanmayın ne olur, çalışın sizin de bizler gibi il başkanlarınız olur:)) https://t.co/7Y8CXJAWJf

— Canan Kaftancıoğlu (@Canan_Kaftanci) January 8, 2021