Siyaset
Giriş Tarihi : 11-03-2021 16:23   Güncelleme : 11-03-2021 16:23
Abone ol

CHP İzmit gençlere 3 aday

CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Zeki Karakadılar, İzmit ilçe gençlik kolları başkanı için 3 isim önerildiğini, bunlardan birinin 15 gün içinde başkanlığa atanacağını söyledi.

CHP İzmit gençlere 3 aday

Ekim 2020’de CHP  İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Sefa Aşkın ve yönetimi İl Gençlik Kolları Başkanı Zeki Karakadılar tarafından görevden alınmıştı. Aradan geçen 5 aylık süre zarfında İzmit ilçe gençlik kolları başkanlığına atama yapılmadı. Başkan Zeki Karakadılar, gecikmeyi pandemi süreci olarak gösterdi.

 

KANDIRA İÇİN ADAY ARAYIŞI SÜRÜYOR

CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Zeki Karakadılar, “Süreç biraz uzadı. Ancak parti içindeki isimlerle fikir alış verişi yaptık. Bu kapsamda 3 aday belirledik. İzmit ilçe gençlik kolları başkanı bu 3 isim arasından ay sonunda belli olacak” dedi. Öte yandan Kartepe Belediyesi CHP Meclis Üyesi Tugay Adak’ın intiharı sonrası Kandıra İlçe Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Uçar da görevinden istifa etmişti. Uçar’ın da yerine henüz bir isim atanmadı. Karakadılar, önce İzmit’e atama yapacaklarını Kandıra için aday arayışının sürdüğünü ifade etti.

Kaynak: Bizimyaka.com