Siyaset
Giriş Tarihi : 21-12-2021 17:11   Güncelleme : 21-12-2021 17:11
Abone ol

CHP Niğde İl Başkanı Adem'den Deva Partisine Ziyaret

CHP Niğde İl Başkanı Erhan Adem, parti yönetimiyle birlikte Deva Partisi Niğde İl Başkanı Mevlüt Gümüş’ü ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

CHP Niğde İl Başkanı Adem'den Deva Partisine Ziyaret

CHP Niğde İl Başkanı Erhan Adem, Deva Partisi Niğde İl Başkanlığına atanan Mevlüt Gümüş’ü ziyaret ederek il ve ülke gündemini değerlendirdi.

Başkan Adem, “Deva Partisi Niğde İl Başkanı Mevlüt Gümüş’e yeni görevinde başarılar diliyorum. Niğde ve halkın ortak çıkar ve menfaatleri için birlikte görev yapacağız. Hayırlı olsun” dedi.
İl ve ülke gündemini de değerlendiren CHP’li Adem, erken seçim çağrısını yineleyerek, “Ülkemizin içinde bulunduğu buhranlı günlerden çıkması için derhal erken seçim kararı alınıp, ülkemizin artık liyakatli kişilerce yönetilmesi gerekiyor. Hiçbir denetim mekanizması olmayan mevcut sistemin zararlarını hep birlikte yaşıyoruz. Güçlendirilmiş parlamenter sisteme geçilmenin şart olduğu konusunda Başkanımız Mevlüt Gümüş ile de hemfikiriz. Derhal erken seçim kararı alınmalı ve güçlendirilmiş parlamenter sisteme geçilmeli” dedi.