Siyaset
Giriş Tarihi : 17-12-2020 09:49   Güncelleme : 17-12-2020 09:49
Abone ol

CHP’den ihraç edilen İrem Çiçek, CNN Türk'e katılan CHP'lileri açıkladı

CHP'nin CNN Türk'e uyguladığı boykot kararını deldiği gerekçesiyle partiden ihraç edilen Av. İrem Çiçek Twitter hesabından dikkat çeken paylaşımlarda bulundu... Kaynak: CHP’den ihraç edilen İrem Çiçek, CNN Türk'e katılan CHP'lileri açıkladı

CHP’den ihraç edilen İrem Çiçek, CNN Türk'e katılan CHP'lileri açıkladı

CHP geçtiğimiz aylarda CNN Türk’e boykot kararı almıştı. Bu karar sonrası CNN Türk yayınına katılan ve CHP'den ihraç edilen Av. İrem Çiçek Twitter hesabından bir paylaşımda bulundu.

CHP'den ihraç edilen İrem Çiçek, boykot kararına rağmen CNN Türk yayınına katılan CHP’lileri Twitter’dan paylaştı.

Buna rağmen ihraç edilmemelerini eleştiren Çiçek, “Herkes için CHP Yönetimi CNN Türk'e çıkan Sayın Zeydan Karalar, Yılmaz Büyükerşen,  Oğuz Kaan Salıcı, Muharrem İnce, Dursun Çiçek, Önder Sav, Şaban Sevinç, Ömer Lütfü Avşar'ın partiden kesin ihracına karar verdi mi” diye yazdı.

“İhraç edilmeleri gülünç olur” diye yazan Çiçek şunları söyledi:

“Henüz parti içi adaleti sağlayamamış yönetim ve siyaset anlayışı değişene kadar bize rahat nefes almak yok. Hiçbir zaman hakkımı yedirmedim. Hak savundum. Bu sefer de yedirmeyeceğim. Eşitlik ilkesini görmezden gelip Anayasa’ya aykırı kararlar veren kişiler hangi partide olursa olsun hak ettikleri tepkiyi almalıdırlar.”