Siyaset
Giriş Tarihi : 18-01-2022 15:04   Güncelleme : 18-01-2022 15:04

CHP'li Akıllı: İktidar Her Şeyiyle Halkı Manipüle Ediyor!

CHP Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı, Ankara İl Disiplin Kurulu üyeleri ile bir araya gelerek ülke gündemi hakkında değerlendirmelerde bulundu.

CHP'li Akıllı: İktidar Her Şeyiyle Halkı Manipüle Ediyor!

Omedyam - Başkan Akıllı, kahvaltıda bir araya geldiği başkan ve üyelerle sohbet ederek, fikir alışverişinde bulundu. Oldukça samimi ve sıcak bir ortamda geçen toplantıda gündem EYT ve Türkiye'nin yeni çıkaracağı TOGG araba markası oldu.

Başkan Akıllı, toplantıdan sonra yaptığı yazılı açıklamada şu ifadeleri kullandı;" Bugün disiplin kurulu üyeleri ile bir araya geldik. Birçok konu hakkında da konuşarak görüş alışverişinde bulunduk. EYT şu anda Türkiye'nin en hassas konularından bir tanesi. Geçtiğimiz günlerde CHP olarak 81 ilde EYT ile ilgili basın açıklamasında bulunduk. AKP iktidarı her zamanki gibi yine halkını düşünmeyerek hareket ediyor. Emeklilikte yaşa takılanlar gününü doldursa dahi yeni gelen sistemle yaşlarını bekliyorlar. Kendilerini erkenden emekli ettiler ama halka gelince daha gençsin çalış diyorlar. Bu halk artık durmayacak, hakkı olanı elbet alacak. Fakat bu iktidarın EYT'yi çözebilecek kabiliyeti yok. Bu sorunu da iktidara gelince hemen biz çözeceğiz."dedi. Yeni çıkarılacak olan araba ile ilgili de konuşan ve  TOGG'un her şeyiyle yerli ve milli olmadığını ifade eden Başkan Akıllı;" İktidar en iyi bildiği şeyi yapıyor ve halkı yine kandırıyor. Yerli ve milli olan hiçbir şeye karşı değiliz. Bu belki de en çok bizi memnun eder fakat yeni çıkacak olan araba her şeyiyle yerli ve milli değil. İktidar burada bazı kesimi kandırıyor ve o kesim de buna inanabiliyor. Araba tabii ki çıksın ama halka yalan söylenerek, manipüle ederek çıkmasın. Biz sadece buna karşıyız." şeklinde konuştu.

 

AdminAdmin