Siyaset
Giriş Tarihi : 15-05-2018 01:15   Güncelleme : 15-05-2018 01:15
Abone ol

CHP’li Gökçen’den Filistin Tepkisi

CHP Parti Meclisi Üyesi Gökçe Gökçen, 'İsrail terör devletidir' diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye'nin İsrailli'lerden vize istemezken Filistinli'lerden vize istediğinin farkında değil mi ? diyerek akıllarda soru işareti bırakan bir noktaya değindi.

CHP’li Gökçen’den Filistin Tepkisi

CHP Parti Meclisi Üyesi Gökçe Gökçen  '' İsrail terör devletidir '' diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye'nin İsrailli'lerden vize istemezken Filistinli'lerden vize istediğinin farkında değil mi ? diyerek akıllarda soru işareti bırakan bir noktaya değindi.

Gökçe Gökçen cümlesini '' Yoksa farkında da Filistinli'leri daha mı tehlikeli buluyor diyerek sonlandırdı. Düşündüğümüzde sürekli İsrail'in Filistinli'leri katlettiğini söyleyen Erdoğan'ın bu vize şartları hakkında neden çalışma yapmadığı merak konusu olmaktadır. Sürekli yardım eli uzatılan Filistin halkına neden vize süresinin 1 ay olduğu açıklama beklenen merak edilen sorulardan birtanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Diğer yandan İsrail halkının 3 ay vizeden muaf tutulması ise işin bir diğer garip tarafı olarak göze çarpmaktadır.

İşte Gökçe Gökçen'in Paylaşımı;