Siyaset
Giriş Tarihi : 10-12-2018 13:03   Güncelleme : 10-12-2018 13:40
Abone ol

CHP'li Kaplan’ın TBMM Genel Kurulu’nda gündeme getirdiği “engelli yolu” yapıldı.

CHP Gaziantep Milletvekili İrfan KAPLAN, Genel Kurul’daki konuşmasında dile getirdiği Gaziantep’in merkezi, Gaziantep Lisesi önündeki engelli yolu olarak bilinen sarı çizgili yolu fotoğraflarıyla belgeleyerek, yapılması için Büyükşehir Belediye’sine çağrıda bulunmuştu. düzenli olarak “engelli hakları” ile ilgili konuşmalar yaptığını, onlara verilen haklardan bahsedildiğini dile getirirken, engellilere gerçekten önem vermediklerini öne sürdü.

CHP'li Kaplan’ın TBMM Genel Kurulu’nda gündeme getirdiği “engelli yolu” yapıldı.

Kaplan, Genel Kurul’daki konuşmasında dile getirdiği Gaziantep’in merkezi, Gaziantep Lisesi önündeki engelli yolu olarak bilinen sarı çizgili yolu fotoğraflarıyla belgeleyerek, yapılması için Büyükşehir Belediye’sine çağrıda bulunmuştu.

Kaplan’ın dile getirdikten kısa bir süre sonra, Büyükşehir Belediyesi’nin duyarlılık göstererek yolu tamir ettirdiği fotoğraflarıyla bildirildi. Kaplan, yazılı bir açıklama yayınlayarak; duyarlılıklarından dolayı Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.Kaplan, Genel Kurul’daki konuşmasında dile getirdiği Gaziantep’in merkezi, Gaziantep Lisesi önündeki engelli yolu olarak bilinen sarı çizgili yolu fotoğraflarıyla belgeleyerek, yapılması için Büyükşehir Belediye’sine çağrıda bulunmuştu.

Kaplan’ın dile getirdikten kısa bir süre sonra, Büyükşehir Belediyesi’nin duyarlılık göstererek yolu tamir ettirdiği fotoğraflarıyla bildirildi. Kaplan, yazılı bir açıklama yayınlayarak; duyarlılıklarından dolayı Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.