Siyaset
Giriş Tarihi : 27-05-2019 14:32

CHP'li Öztrak'tan AKP'ye 'Kılıçdaroğlu'na linç girişimi' sorusu

CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak basın açıklaması gerçekleştiriyor.

CHP'li Öztrak'tan AKP'ye 'Kılıçdaroğlu'na linç girişimi' sorusu

CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, basın açıklaması gerçekleştiriyor.

Öztrak'ın konuşmasından satır başları;

CHP olarak darbelerin her türlüsüne karşıyız. YSK'nın eliyle de yapılsa karşıyız. 

(Gazetecilere yapılan saldırılar) Tek adam rejiminin yönettiği ülkemizin başkentinde meydan zorbalara bırakılmış görünüyor. Saldırganlar serbest bırakılıyor, yeni saldırılara göz kırpılıyor. Birileri kızgın demirin ateşini harlıyor.

İçişleri Bakanı bunlarla uğraşacağına İstanbul'da oy toplamanın peşinde. Devleti yönetmek için milletten yetki almış cumhurbaşkanı işini gücünü bırakmış İstanbul'da rant için oy toplamaya çalışıyor. Dünyanın hangi yerinde cumhurbaşkanı kaybettiği seçimler üzerinden mızıkçılık yapmaktadır? Cumhurbaşkanı dediğin parti başkanlığına talip olmaz. 

AKP'li yetkililere soruyoruz: Genel başkanımıza saldıran inek hırsızı ile partinizin ilişkisi kesildi mi? Hala partinizin üyesi mi? Cevabınızı bekliyoruz.

İSTANBUL SEÇİMİ

Artık ne yazık, ne ayıp, ne günah biliyorlar. Bu millete karşı işlediğiniz günahlarını ne yapacağız? Rantları elden gitmesin de ne olursa olsun gerekirse ahiretlerini yakmaya hazırlar. Kişilere, cemaatlere akan su millete akınca rahatsız oldular.

MELİH GÖKÇEK'İN CİPLERİ

Görevden alınan başkanın altında yıllarca 3 tane cip kalmış. Bu cipler hangi sıfatla tahsis edilmiş? Böyle bir usül yok kamuda. 

 Gerçek Gündem