Siyaset
Giriş Tarihi : 31-12-2018 13:01   Güncelleme : 31-12-2018 13:01

'CHP'li Sancar: 'Tüm milletvekillerinin töhmet altında bırakılmasıdır'

Konuyla ilgili açıklamada bulunan CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, “Kenan Sofuoğlu şahsında yaşanan tartışmaların Gazi meclisimize büyük zarar verdiğini gözlemliyorum.

'CHP'li Sancar: 'Tüm milletvekillerinin töhmet altında bırakılmasıdır'
Türk milletinin iradesini temsil eden ve Türkiye Cumhuriyeti devletinin yasama organı olan Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin itibarını korumak birincil vazifemizdir. Hiç kimsenin Gazi Meclis’in tarihini, onurunu ve saygınlığını ayaklarının altına almasına asla müsaade etmeyeceğiz” dedi.
 
CHP’li Sancar sözlerini şöyle sürdürdü:
 
TÜM MİLLETVEKİLLERİ TÖHMET ALTINDA BIRAKILDI!
 
Şu bilinmelidir ki; aracını yabancı plaka ile kullanıp, kartvizitine senatör yazdıran ve “emir erlerim” şeklinde kendince espri yaptığını zanneden bu şahıs ne yerlidir ne de milli! 
 
Bir diğer hususta, yüce meclis çatısı altında bulunan tüm milletvekillerinin töhmet altında bırakılmasıdır. Yakın akrabası olduğu kişi tarafından milletvekillerine atılan iftira ise hadsizliğin zirvesidir. Özrü kabahatinden daha büyüktür. Ne demişler, kişi kendisinden bilir işi! O çamur TBMM çatısı altında bulunan hiçbir milletvekiline yapışmaz.
 
Kenan Sofuoğlu keşke başarılı bir motosiklet yarışçısı olarak kalmayı tercih edip, bu şekilde anılsaydı. Ama o bu yolu tercih etmedi…
 
 
Ne yazık ki, şımarıklık ve görgüsüzlüğün sonu budur!
AdminAdmin