Siyaset
Giriş Tarihi : 22-03-2019 11:58   Güncelleme : 22-03-2019 12:00
Abone ol

CHP’liler mitingden sonra dahada Kenetlendi

CHP örgütü İl Başkan Yardımcısı Seda Oral, İlçe Başkan Yardımcısı İsmail Korkut ve Meclis üyeleri Selin Hazer, Turan Şahin ile birlikte çat kapı yaparak sürpriz yaptılar

CHP’liler mitingden sonra dahada Kenetlendi
CHP örgütü İl Başkan Yardımcısı Seda Oral, İlçe Başkan Yardımcısı İsmail Korkut ve Meclis üyeleri Selin Hazer, Turan Şahin ile birlikte çat kapı yaparak sürpriz yaptılar. Mehmet Ali Paşa mahallesinde genç seçmenlere ulaşmaya ve oylarını millet İttifakı adayları Av. Fatma Kaplan Hürriyet ve Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Dr. Serdar Kamandan destek isteyip, Hatice Kübra Kurtoğlu ve Muhammet Kurtoğlu ikizlerin Doğum gününü kutladılar. 
 
İlk defa oy kullanacak Hatice Kübra Kurtoğlu Muhammet Kurtoğlu’nun , Doğum günlerini çat kapı yaparak kutlayan adaylarımız Selin Hazer ve Turan Şahin, gençlerimizin yüzleri hep böyle gülsünler diye uğraşıyoruz dedi. 
 
“Gençler hayal kurmayı öğrenecekler”
 
Selin Hazer, Millet ittifakımızın adayı Av. Fatma Kaplan Hürriyeti, Başkan yaptığımızda gençlerimiz artık hayal kurmayı öğrenecek, gençlerimiz artık projeler üretecek ve bu şekilde üretime katkı verecekler. Bizlerde destek verip, ürettiği ürünü alıp doğrudan halka sunacağız.  Gençlerimiz de, halkımız 
da kazanacak dedi. Hepiniz İnan’ın Mart’ın sonu sizlerin desteğiyle bahar olacak dedi. 
 
“Gençler işsizlikten korkmayacaklar”
 
Turan Şahin, ise gençlerimiz artık işsizlikten korkmayacaklar, gençlerimiz üretecek, belediye başkan adayımız Fatma Kaplan Hürriyet ise gençlerimizin ürettiğini halkla buluşturacak. Gençlik artık sadece tüketen konumda değil, üreten genç nesil yetiştireceğiz dedi. 
 
“İkizler Oyumuz Fatma Ablamıza”
 
 İkizler, Hatice Kübra Kurtoğlu ve Muhammet Kurtoğlu şaşırdık haberimiz olmadan çat kapı yaparak bizleri ve ailemi çok mutlu ettiniz. İlk oyum olacak. gençler inanmış halkımız inanmış, bizlerde gençler olarak, Mart’ın sonu bahar diyor yürekten inanmışlığımızla beraber, Fatma ablamıza destek vereceğiz diyerek başarılar diledi.