Siyaset
Giriş Tarihi : 16-02-2022 10:54

CHP'ye Geçen Necati Topaloğlu'nun İlk Adresi Salim Çoruk Oldu!

DSP’den CHP’ye geçen Antalya Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun rozetini CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu taktı.

CHP'ye Geçen Necati Topaloğlu'nun İlk Adresi Salim Çoruk Oldu!

Antalya Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun ilk ziyareti İç Anadolu Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Salim Çoruk’a oldu.

Ziyarette İç Anadolu Belediyeler Birliği’nin, Türkiye’deki birçok belediye ile yaptığı ortak çalışmalar konuşulurken, yerel yönetimlerle başarılı çalışmalara imza atan Genel Sekreter Salim Çoruk birliğin yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi.

“HER ZAMAN BELEDİYELERİMİZİN YANINDAYIZ”

Görüşmede İç Anadolu Belediyeler Birliği’nin, belediyeler ile ortaklaşa yaptığı çalışmaların da konuşulduğunu belirten Salim Çoruk, “Birliğimizde her siyasi partiden belediyeler yer arıyor. Türkiye’nin özlediği siyasi ortamı İç Anadolu Belediyeler Birliği olarak sağladık. İhtiyaç olduğunda birlik olarak belediyelerimize destek oluyoruz. Her zaman belediyelerimizin yanındayız” dedi.

"BİRLİKTE BÜYÜK ÇALIŞMALARA İMZA ATACAĞIZ"

Birliğe üye olma sözü aldığını dile getiren Salim Çoruk, “Birliğimize üye olacağına dair sözümüzü aldık. Zaten çalışmalarımızı yakında takip ediyormuş. Kendisi de birliğe üye olmaktan mutluluk duyacağını ifade etti. Birlikte büyük proje imza atacağız.” dedi.

“HER KONUDA DESTEK VERMEYE HAZIRIM”

 

Çoruk; “Ziyaretleri için başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Çok keyifli bir sohbet oldu. Birçok konuya değindik. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Ankara’daki yoğun programına rağmen birliğimizi ziyaret etmesi bizim için ayrı bir mutluluk. Kendisiyle artık daha sık görüşeceğiz.  Her konuda kendilerine destek vermeye hazırım.” diye konuştu.

AdminAdmin