Siyaset
Giriş Tarihi : 17-03-2017 12:25   Güncelleme : 17-03-2017 12:25
Abone ol

Deniz Baykal'ın Hayır programına BBP'li kadın başkanda katıldı

Deniz Baykal'ın Ordu'da yaptığı referandum toplantısına BBP'nin Fatsa İlçe Başkanı Fatma Yümlü de katıldı.

Deniz Baykal'ın Hayır programına BBP'li kadın başkanda katıldı

CHP Antalya Milletvekili ve eski Genel Başkanı Deniz Baykal, rejimi değiştiren başkanlık referandum çalışmalarına karşı çalışmalarına durmadan devam ediyor.

Deniz Baykal'ın Ordu'da yaptığı referandum toplantısında sürpriz bir isim katıldı. Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici'nin 'Evet' kararı sonrası BBP teşkilatları kazan kaldırmış, Destici'yi istifaya davet etmişti.
BBP'nin Fatsa İlçe Başkanı Fatma Yümlü de, "HAYIR" çalışmaları kapsamında Deniz Baykal'ın Ordu'da düzenlediği etkinliğe katıldı. 

Deniz Baykal yaptığı konuşma sırasında, "Arkadaşlar Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Fatma Yümlü arkadaşımızın da aramızda olduğunu öğrendim" diyerek Fatma Yümlü'nün elini sıktı, daha sonra bütün salon BBP'li kadın başkanı alkışladı. 

"MİLLETİMİZİN BİR TEK PARÇASINI GÖRMEMEZLİKTEN GELMEYE KİMSENİN HAKKI YOK"

Baykal daha sonra ise sözlerine şöyle devam etti:

"Kendisini saygıyla selamlıyorum, şeref verdiniz. Hep biraradayız. Büyük Birlik Partili, Adalet ve Kalkınma Partili, Milliyetçi Harekat Partili, Vatan Partili, Cumhuriyet Halk Partili.... Hepimiz milletin parçasıyız. Milletimizin bir tek parçasını görmemezlikten gelmeye kimsenin hakkı yok. Biraraya gelirsek milli irade oluşur"