Gündem
Giriş Tarihi : 17-03-2021 21:34   Güncelleme : 17-03-2021 21:34
Abone ol

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, taburcu oldu

Ankara Şehir Hastanesinde Covid-19 tedavisi gören Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş taburcu oldu.

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, taburcu oldu

Erbaş, sosyal medya hesabından “Ankara Şehir Hastanesi’de devam eden Kovid-19 tedavi sürecim bugün itibariyle başarıyla tamamlandı elhamdülillah. Cenab-ı Hak, tüm hastalarımıza şifa versin; milletimizi ve tüm insanlığı hastalıklardan ve musibetlerden muhafaza eylesin inşallah” paylaşımında bulundu.

Erbaş, tedavisiyle ilgili teşekkür açıklamasında şunları kaydetti:

“Tedavi sürecinde destekleriyle her zaman yanımızda olan başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere TBMM Başkanı Sayın Mustafa Şentop'a, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sayın Fuat Oktay'a, Sağlık Bakanı Sayın Fahrettin Koca'ya, kabine üyelerine, siyasi parti liderlerine ve milletvekillerine, sivil toplum kuruluşları yöneticilerine, Ankara Şehir Hastanesinin Koordinatör Başhekimi Op. Dr. Aziz Ahmet Surel nezdinde hastanemizin kıymetli personeline ve Diyanet İşleri Teşkilatımızın güzide mensuplarına, arayan, mesaj atan, geçmiş olsun dileklerini ileten, hayır dualarını eksik etmeyen tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum.

Cenab-ı Hak tüm hastalarımıza şifa versin; milletimizi ve tüm insanlığı hastalıklardan ve musibetlerden muhafaza eylesin inşallah.”

Ajans Bizim