Gündem
Giriş Tarihi : 28-04-2016 19:25   Güncelleme : 28-04-2016 19:25
Abone ol

Engelliler Derneği'nden vali yardımcısına plaket

BİTLİS - Türkiye Sakatlar Derneği ve Bitlis Merkez Engelliler Derneği üyeleri, Bitlis Vali Yardımcısı Kamil Güzel’e derneklerine yapmış oldukları katkılardan dolayı plaket verdi

Engelliler Derneği'nden vali yardımcısına plaket
BİTLİS - Türkiye Sakatlar Derneği ve Bitlis Merkez Engelliler Derneği üyeleri, Bitlis Vali Yardımcısı Kamil Güzel’e derneklerine yapmış oldukları katkılardan dolayı plaket verdi. Vali Yardımcısı Güzel’i makamında ziyaret eden Dernek Başkanı Ahmet Koçyiğit ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Yardımcısı Güzel’e teşekkürlerini sundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Yardımcısı Kamil Güzel, “Bizler sizler için buradayız. Sizlerin sorunlarıyla ilgilenmekten bizler de mutluluk duymaktayız. Elimizden geldiği kadar sizleri ziyaret etmek istiyoruz.” dedi. Vali Yardımcısı Güzel, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü ile istişareli olarak hastaları ziyaret ederek onlara moral kazandırmayı amaçladıklarını ifade etti.

Dernek Başkanı Ahmet Koçyiğit de vali yardımcısının gösterdiği yakın ilginin engellilerin gönlünde taht kurduğunu ifade ederek, "Bizler de kendisini onore etmek amacıyla bir plaket takdim etmeyi uygun bulduk. Kendisine dernek üyelerim adına teşekkür ediyorum. Son dönemlerde engelli kardeşlerimize toplu taşıma araçlarına kartla binme uygulaması başlatılmasında da önemli katkıları olduğu için Vali Yardımcımıza ve Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü M. Emin Çakar’a da ayriyeten teşekkür ederiz” açıklamasında bulundu.
Cihan