Gündem
Giriş Tarihi : 11-09-2020 10:21   Güncelleme : 11-09-2020 10:21
Abone ol

Erdoğan'dan 'Bizi yiyemezsiniz!' paylaşımı

Fransa Cumhurbaşkanı'nın sözlerinin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu

Erdoğan'dan 'Bizi yiyemezsiniz!' paylaşımı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Doğu Akdeniz'de yaşanan gelişmeler ve bölgedeki gerilimin ardından yaşanan sürece ilişkin sosyal medya hesabından yıllar öncesine ait bir görüntüsüyle video paylaştı. Erdoğan videosunda, "Hazırladığınız bir kurt sofrası var. O kurt sofrasında bizleri yemek istiyorsunuz ama kusura bakmayın, biz size büyük geliriz, bizi yiyemezsiniz" ifadeleri yer aldı.

"HAZIRLADIĞINIZ BİR KURT SOFRASI VAR"

Cumhurbaşkanı Erdoğan paylaşımında, belediye başkanlığı döneminde, yıllar önce yaptığı bir açıklamaya yer verdi. Erdoğan'ın paylaştığı videoda, "Hazırladığınız bir kurt sofrası var. O kurt sofrasında bizleri yemek istiyorsunuz ama kusura bakmayın, biz size büyük geliriz, bizi yiyemezsiniz" ifadeleri yer aldı. 

MED7 olarak adlandırılan zirvenin ardından yaptığı açıklamada Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, "Saf değiliz, ama Türkiye ile iyi niyet çerçevesinde yeniden diyalog kurmak istiyoruz" dedi.

pic.twitter.com/4j0QBtOxuq

— Recep Tayyip Erdoğan (@RTErdogan) September 10, 2020