Yaşam
Giriş Tarihi : 25-11-2017 16:17   Güncelleme : 25-11-2017 16:17
Abone ol

FARKINDALIK FESTİVALİ YURTİÇİ VE YURT DIŞINDAN GENİŞ KATILIMLA ŞİLE’DE BAŞLADI

Dünya Değişim Akademisi tarafından Şile'de düzenlenen Uluslararası Farkındalık Festivali başladı. 25 - 26 kasım haftasonu gerçekleşen organizasyon "Farkı Farket" mesajıyla hayata daha mutlu, daha pratik, daha çözümsel yaklaşmayı sağlayacak olan özel teknikler ile bedeni, zihni, duyguları dengeleyen, güçlendiren, geliştiren çalışmalar bütünü sunuyor.

FARKINDALIK FESTİVALİ YURTİÇİ VE YURT  DIŞINDAN GENİŞ KATILIMLA ŞİLE’DE BAŞLADI

Nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma teknikleri, konsantrasyon, gevşeme ve enerji merkezi çalışmalarından oluşan seanslarla stres ve gerilimi atma, korku ve öfkeyle başa çıkma yöntemleri aktarılıyor.

Dünya Değişim Akademisi uzmanları ve katılımcıların görüşleri ortak: çalışmalarda  tüm vücudun canlanıp bol oksijenle şarj olduğunu, negatif enerjinin boşalıp enerji alanının ve vücudun güçlendiğini, vücudun her kasının çalışıp, rahatladığını, odaklanmanın güçlenip, iş ve özel hayatta verimin arttığını, uykusuzluk, zihinsel ve bedensel gerilimin atıldığını, sağlık sorunlarının azaldığını belirtiyorlar. Böylece bilincin genişleyip, farkındalığın yükseldiğini, mutluluk, neşe ve coşku hisleriniin arttığını açıklıyorlar.

Festivale yurtdışı ve yurtiçinden yüzlerce katılımcının geldiğini belirten uzmanlar, pazar akşamı sona erecek etkinliğe herkesin katılabileceğini, aynı zamanda sonbahar aylarının stres, gerilim ve depresif duygularını aşmak için yapılan çalışmaların etkilerinin büyük olduğunu da ifade ettiler.