Yerel Haberler
Giriş Tarihi : 09-08-2017 15:53   Güncelleme : 09-08-2017 15:53

Garenta yaz coşkusunu Dj Hakan Kabil ile yaşatacak

Türk otomotiv sektörünün öncü şirketlerinden Çelik Motor'un bünyesinde faaliyet gösteren Garenta, DJ Hakan Kabil’in seçimleriyle hazırladığı özel albüm ile seyahatleri keyifli anılara dönüştürüyor.

Garenta yaz coşkusunu Dj Hakan Kabil ile yaşatacak

Ağustos ayı itibariyle dijital platformlarda ve raflarda yerini alan “Garenta Summer Ride” albümü Garenta’dan beş gün ve üzerinde kiralama yapanlara özel olarak hediye ediliyor.

Çelik Motor bünyesinde faaliyet gösteren araç kiralama pazarının yenilikçi markası Garenta, müşterilerine farklı deneyimler sunmaya devam ediyor. Son olarak yolculuklarında Garenta’yı tercih edenlere küçük bir anı bırakmak üzere özel bir albüm hazırladı. DJ Hakan Kabil ’in derleyip mikslediği “Summer Ride” albümü Sony Müzik etiketi taşıyor. Müzik marketlerde yerini alan albümde dünyaca ünlü isimlerin şarkıları bulunuyor. Calvin Harris, Sia, The Chainsmokers, John Legend, Alan Walker gibi isimler bunlardan birkaçı…

DJ Hakan Kabil tarafından 15 eserlik bir set olarak hazırlanan albüm, 5 gün üzeri kiralama yapan kişilere hediye ediliyor. Bu özel albüme müzikseverler tüm dijital müzik platformlarından ve müzik marketlerden ulaşabiliyor.