Siyaset
Giriş Tarihi : 27-03-2019 12:20   Güncelleme : 27-03-2019 12:20
Abone ol

Gençler Fatma Kaplan Hürriyet’i çok sevdi

CHP İl başkan yardımcısı Seda Oral, Meclis üyesi adayları Turan Şahin, Devrim Bal ve Selin Hazer ile birlikte Faysal Oğuz kadıköy mahallesinde ikamet eden ilk defa oy kullanacak 18 yaşına giren genç seçmen Yiğitcan Şimşek, Turgut Mahallesinden Ozan Demir ve Yasin Gümüş, Gündoğdu mahallesinden Meltem Sarı ya çat kapı yaparak Doğum günlerini kutladılar.

Gençler Fatma Kaplan Hürriyet’i çok sevdi

“Gençler adil iş hakkı adil kazanç istiyorlar”


Seda Oral, gençlerimiz adil iş imkanı ve adil kazanç istiyorlar. Bunları bu duruma düşüren 16 yıldır iktidarda olan ve bizleri yöneten parti bugün çıkıyor vaat veriyor. Gençlerimizde haklı olarak soruyor 16 yıldır neden yapamadınızda şimdi ne değişecek diye soruyorlar ve şuanki iktidara güvenmiyorlar dedi. 


Devrim Bal, “Gençler hayal kurmayı öğrenecekler. Millet ittifakımızın adayı Av. Fatma Kaplan Hürriyeti, Başkan yaptığımızda gençlerimiz artık hayal kurmayı öğrenecek, Gençlerimiz artık projeler üretecek ve bu şekilde üretime katkı verecekler. Bizlerde destek verip, ürettiği ürünü alıp doğrudan halka sunacağız.  Gençlerimizde, halkımızda kazanacak dedi. Hepiniz İnan’ın Mart’ın sonu sizlerin desteğiyle bahar olacak dedi. 


“Gençler işsizlikten korkmayacaklar”


Şahin, gençlerimiz artık işsizlikten korkmayacaklar, gençlerimiz üretecek, belediye başkan adayımız Fatma Kaplan Hürriyet ise gençlerimizin ürettiğini halkla buluşturacak. Gençlik artık sadece tüketen konumda değil, üreten genç nesil yetiştireceğiz dedi. 


“Gençlerin ve üniversite mezunlarının%25 işsiz”


Hazer, gençlerimiz en çok işsiz kalmaktan korkuyorlar. Korkmakta Haklılarda ülkemizde KPSS puanı olarak 90 puan alıp derece yapan gençlerimiz mülakatlarda AKP’li olmadıkları için eleniyorlar. Bu ülke bunlara şahit oldu dedi. Şimdi diyoruz ki biz bu şehri adil eşit bir şekilde yöneteceğiz diyoruz bunuda sizlerin destekleriniz ve inancınızla oyunuzu milletin adayı Fatma Kaplan Hürriyete verdiğinizde kentimiz Mutlu kent sıralamasında yerini alacaktır dedi. 


“Fatma Ablamıza destek vereceğiz”


Gençler, çok şaşırdık haberimiz olmadan çat kapı yaparak bizleri ve ailelerimizi çok mutlu ettiniz. İlk oyumuz olacak. Gençler inanmış halkımız inanmış, bizlerde gençler olarak, Mart’ın sonu bahar diyor yürekten inanmışlığımızla beraber, Fatma ablamıza destek vereceğiz diyerek başarılar dilediler.