Kent Haberleri
Giriş Tarihi : 20-05-2019 14:21

Gençlik konseri

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Millî Mücadeleyi başlatmak üzere Samsun’a çıkışının 100. yılında; 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Edirne Belediyesi tarafından Gençlik Konser düzenlendi. Sezer Altınok; hayranlarıyla birlikte ‘Her şey güzel olacak’ diyerek; İzmir Marşı’nı seslendirdi. Esra Sezer de sahneye Türk Bayraklarıyla çıktı.

Gençlik konseri

Edirne Belediyesi tarafından büyük mücadelenin izlerini yaşatmak için gerçekleştirilen Gençlik Yürüyüşü’ne katılan Edirneliler, bu coşkuya yine belediye tarafından düzenlen Gençlik Konseri’yle devam etti. Saraçlar Caddesi’ndeki konserde ilk olarak Sezer Altınok sahne aldı. Edirneliler, birbirinden güzel şarkıları seslendiren Sezer Altınok, eşliğinde dans edip doyasıya eğlendi. Sezer Altınok; konserin sonunda ‘Her şey güzel’ olacak diyerek izleyenlerle birlikte İzmir Marşı’nı seslendirdi. Sezer Altınok bu anları ise telefonuna kaydetti. Altınok, Edirne’de bir klip çekeceğini söyledi.

                Sezer Altınok’un ardından sahneye Esra Sezer çıktı. Esra Sezer sahneye Türk Bayrakları ile çıkarak; 10. Yıl Marşı’nı seslendirdi. Seslendiği şarkılarla Edirnelilere muhteşem bir gece yaşatan Esra Sezer; 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı.

                Edirne Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Melih Sertuna her iki sanatçıya da Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan adına çiçek takdim etti. 

 
AdminAdmin