Yerel Haberler
Giriş Tarihi : 30-12-2019 15:55   Güncelleme : 30-12-2019 16:31

Gıda Mühendisleri Kahvaltıda Buluştu

“Gıda Mühendisleri Kahvaltıda Buluşuyor” etkinliğimiz bu sene 29 Aralık Pazar Günü Bakırköy İncirli’de bulunan Botanik Bahçe’de yapıldı.

Gıda Mühendisleri Kahvaltıda Buluştu

Kahvaltı organizasyonu, bir çok STK, sektör temsilcisi, firma yöneticileri ve 500’ün üzerinde gıda mühendisinin katılımı ile gerçekleştirilmiştir. İstanbul Gıda Mühendisleri Odası seçimleri öncesi Mesleki Gelişim Platformu (MGP)’nun seçim rengi, başkan adayı ve yönetimi de bu kahvaltıda açıklandı. 

 

“Gıda Mühendisleri Kahvaltıda Buluşuyor” etkinliği Mesleki Gelişim Platformu (MGP) Başkanı İsa Tahta’nın açılış konuşması ile başladı.  İsa Tahta konuşmasında GIDADER (GIDA SEKTÖRÜ İŞVERENLERİ, ÇALIŞANLARI VE TÜKETİCİLERİ  DERNEĞİ) ve GIDAMUHDER (GIDA MÜHENDİSLERİ DERNEĞİ) ile GIDA MÜHENDİSLERİ PLATFORMU’NUN tanıtımı yapmış ve tüm gıda mühendisleri için Mesleki Gelişim Platfomu (MGP’nin) amaçlarına değindi.

Aydın Ağaoğlu, Nurten Sırma, Can Demir, Mehmet Mercan, Selçuk Binici , Abdüssamed Boyu ve Eyüp Cihan gibi sektörün önemli isimleri MGP Adayı İsa Tahta'ta deskteklerini açıkladılar. 

İsa Tahta, gerçekleştirilen ve 2020 yılında gerçekleştirmeyi hedefledikleri projelerini bir sunum eşliğinde katılımcılara sundu. 

AdminAdmin