Kent Haberleri
Giriş Tarihi : 23-03-2017 17:08   Güncelleme : 23-03-2017 17:08
Abone ol

Gürkan, Hisarcıklıoğlu’na Başsağlığı Diledi

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne’nin Fahri Hemşehrisi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun annesinin vefatı nedeniyle üzüntü duyduğunu bildirerek başsağlığı mesajı yayınladı.

Gürkan, Hisarcıklıoğlu’na Başsağlığı Diledi

Gürkan yayınladığı mesajda,Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı, Serhat Şehri Edirne’mizin Fahri Hemşehrisi, değerli dostum Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun annesi Solmaz Hisarcıklıoğlu’nun vefatını üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Merhumeye Allah’tan rahmet, ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyorum.” dedi.

TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’na Belediye Meclis kararı ile 2015 yılında Fahri Hemşehrilik Berat’ı verildiğini de hatırlatan Gürkan, “TOBB Başkanı değerli dostum, Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun Türkiye’ye iş ve aş yaratılması koşunda Hisarcıklıoğlu’nun çok başarılı çalışmaları oldu. Bu nedenle biz de Belediye Meclisimizin oy birliği ile aldığı karar çerçevesinde kendisine Fahri Hemşehrilik Berat’ı verilmesini kararlaştırdık, kendisi de “Artık ben de bir Edirneliyim” diyerek bu berat’ı kabul etmişti.” dedi.