Kent Haberleri
Giriş Tarihi : 23-03-2017 14:58   Güncelleme : 23-03-2017 17:28
Abone ol

Gürkan’dan Liderlik Maçına Davet

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Erkekler Bölgesel Basketbol Lig’de mücadele eden Edirne Belediyesi Edirnespor Erkek Basketbol Takımı’nın liderlik maçına tüm taraftarları davet etti. İTÜ Spor Kulübü ile oynanacak maçta puanın çok önemli olduğunu ifade eden Gürkan, “Haydi Edirne takımına sahip çık” dedi.

Gürkan’dan Liderlik Maçına Davet

Erkekler Bölgesel Basketbol Lig’de A Grubunda mücadele eden Edirne Belediyesi Edirnespor Erkek Basketbol Takımı, 26 Mart Pazar Günü Saat 17.30’da Mimar Sinan Salonu’nda İTÜ Spor Kulübü ile karşılaşacak. Bu maçtan alınacak olan puanın çok önemli olduğunu ifade eden Başkan Gürkan, ücretsiz düzenlenecek olan maçlara tüm Edirne Halkı’nı davet etti.

                Başkan Gürkan, “Edirnespor’un bu sezonki sloganı ‘Haydi Edirne’m Takımına Sahip Çık’ olduğunu ifade ederek, “Haydi Edirne, gün bugündür diyerek, tüm Edirne Halkı’nı takımına sahip çıkmaya davet ediyorum. Edirne’miz sizlerle daha da güçlenecek, takımlarımız sizlerin destekleriyle liderlik koltuğundaki yerini alacak” dedi.

                Ayrıca bazı taraftarlar Edirnespor’un maçında kırmızı veya beyaz kıyafetler giyerek, maçın son düdüğüne kadar takımını destekleme kararı aldı.