KENT HABERLERİ
Giriş Tarihi : 17-08-2022 14:58

Adem Seyitoğlu’ndan 3 Yıllık Karne Açıklaması

2019’dan bugüne kadar Sultanbeyli yaptığımız hizmetler. Sancaktepe Sultanbeyli metro inşaatının 7:24 devam etmesi bütün hemşerilerimiz bu çalışmaları yakinen takip etmektedir. Uzun yıllardan beri ihmal edilen Sultanbeyli halkı 2024 yılında metrosuna kavuşacaktır. Bütün hemşerilerimiz müsterih olsunlar rahat olsunlar.

Adem Seyitoğlu’ndan 3 Yıllık Karne Açıklaması

2019’dan bugüne kadar Sultanbeyli yaptığımız hizmetler. Sancaktepe Sultanbeyli metro inşaatının 7:24 devam etmesi bütün hemşerilerimiz bu çalışmaları yakinen takip etmektedir. Uzun yıllardan beri ihmal edilen Sultanbeyli halkı 2024 yılında metrosuna kavuşacaktır. Bütün hemşerilerimiz müsterih olsunlar rahat olsunlar. Biz bu hizmetleri yaparken birileri gibi Sultanbeyli oy deposu olarak görmüyoruz görmeyeceğiz Kim bu ilçede taşı taş üstüne koyuyorsa biz ona her zaman dua ederiz. Bu böyle bilinmeli.

Mecidiye mahallesi ve Hamidiye Mahallesi’nde uzun yıllardan beri ihmal edilen dere ıslah çalışmalarının çalışmaları yapılıyor da bitmek üzere ayrıca milyonlarca tutar değerinde bir çalışma hem atık suyun ayrıştırılması temiz suyun ayrıştırılması ilçemiz adına önemli bir çalışma.

Çok uzun yıllardan beri ihmal edilen Hasanpaşa dere ıslah çalışması üstün gayretlerimiz sonucu Hasanpaşa dere ıslah çalışmasının askıya çıkması bizim için son derece önemli Hasanpaşa mahallemiz için son derece önemli en kısa zamanda oradaki kamulaştırma falan bitmiş olacak ve İSKİ çalışmalarına başlamış olacak hem mahallemiz adına hem Sultanbeyli adına çok önemli bir gelişme burada özellikle İBB Başkanlığı ve İSKİ Genel müdürlüğüne içten samimi çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. İBB grubuna çok teşekkür ediyorum.

Bu çalışmalar olurken bizzat yanımda olan her daim bize destek olan sayın meclis üyemiz Mehmet Emin Ensar beye,  meclis Üyemiz Turan Döven beye Bir önceki ilçe başkanımız Sayın Hayati Bozkaya ve yönetimine mevcut ilçe başkanımız Sayın Özgür Erdem  ve yönetimine teşekkürü bir borç biliyorum.

2019’da göreve geldiğimizde Sultanbeyli’de hemen hemen kapalı durak yok denecek kadar azdı hemen hemen her duraklarımız kapalı hale geldi buradan İETT Genel müdürlüğüne ve İBB personeline tekraren teşekkür ediyorum.

Çocuklarımız için önemli olan Yuvam İstanbul okulumuz bitti ve hizmet vermeye devam etmektedir. Spor yolu caddesindeki İBBye ait Tesisin bitmiş bir şekilde Sultanbeyli belediye meclis kararı ile devrini gerçekleştirdik.

Sultanbeyli yıllardan beri oy deposu olarak görenler buraya gelecek hizmetleri her zaman ihmal etmişlerdir. Sultanbeyli halkı hizmetlerin en iyisine layık bir halktır. Sultanbeyli zaten bizdendir diye yıllardan beri imal edilen halk önümüzdeki seçimlerde gereken dersi verecektir bundan kimsenin şüphesi olmasın. Son olarak bu hizmetlerden dolayı İstanbul Büyükşehir belediye başkanımız Ekrem İmamoğluna il başkanımız Canan Kaftancıoğlu’na daire başkanımız doktor Ayhan Koç beye ilçe başkanımız Özgür Erdem beye ve meclis üyesi arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum

Belediye, vatandaşa değer vermekle yükümlüdür. Çünkü devletin varoluşunun nedeni vatandaşa hizmet etmektir. kalın sağlıcakla..

 

AdminAdmin