GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-08-2022 13:48

Ahmet Hakan, Gülşen'i hedef aldı

Ahmet Hakan, sanatçı Gülşen'i sahne kıyafetleri üzerinden hedef gösterdi. Hakan, "Bu işi kararında bırakırsa... Hem kendisi hem de toplum açısından daha iyi olacak galiba" dedi.

Ahmet Hakan, Gülşen'i hedef aldı

İktidara yakınlığıyla bilinen Hürriyet gazetesinin Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, sahne kıyafetleriyle gündem olan Gülşen'i hedef aldı. Hakan, gericilerin de hedefinde olan sanatçının kıyafetiyle ilgili olarak, "Bu işin cılkını çıkartmaya başladı mı ne?" ifadelerini kullandı.

Ahmet Hakan köşe yazısında şunları yazdı:

"İlk üç gün ben de destekledim. Fakat artık Gülşen, bu işin cılkını çıkartmaya başladı mı ne? Her seferinde daha fazla... Her seferinde daha fazla... Bu işi kararında bırakırsa... Hem kendisi hem de toplum açısından daha iyi olacak galiba."

GÜLŞEN ELEŞTİRİLERE YANIT VERMİŞTİ

Gülşen, İstanbul Yenikapı Etkinlik Alanı'nda dinleyicilerle buluşmuş ve şarkı aralarında dinleyicilerle sohbet eden Gülşen, kıyafetleri nedeniyle eleştirilmesi hakkında konuşmuştu.

Gülşen, "Başka şeylerden utanalım, siz ne olduğunu biliyorsunuz. En masum yerlerimiz. Bırakın annelerimizin memesi açık kalsın" demişti.

BİRGÜN

AdminAdmin