SİYASET
Giriş Tarihi : 15-03-2023 14:18

CHP'li Baştuğ milletvekili adaylık başvurusunu yaptı

CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Baştuğ, 28'nci dönem milletvekili genel seçimleri için adaylık başvurusunu yaptı.

CHP'li Baştuğ milletvekili adaylık başvurusunu yaptı

14 Mayıs'ta gerçekleştirilecek milletvekili seçimleri için partilerde milletvekili aday adaylığı başvuruları sürüyor. 

CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Baştuğ, 14 Mayıs'ta gerçekleştirilecek 28'nci dönem milletvekili genel seçimleri için adaylık başvurusunu parti genel merkezinde yaptı.

Yusuf Baştuğ yaptığ açıklamada, “Yıllardır her görevde almış olduğumuz görevlerin sorumluluğunun bilinci ile çalışmaktan geri durmadık. Hak, hukuk, adalet mücadelemiz ile hiçbir zaman vazgeçmedik. Şimdi yine umutlu güzel yarınlar için, 2018 de Karaman'da büyüttüğümüz sevgiyi ve hemşehrilerimizin teveccühünü bu seçimde, Genel Başkanımız Sn.Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanlığı ile taçlandıracağız. Güzel günlere hep birlikte yürüyeceğiz. Sevgiyi, umudu hep birlikte örgütleceğiz. Gençlerin iradesi gelecek, gelecek güzel günleri gençler örecek çıkmış olduğumuz yolda, 28. Dönem Milletvekili aday adaylığı başvurumuzu gerçekleştirdik. Ülkemize, milletimize ve Karaman'ımıza hayırlı olsun.” ifadelerini kullanıldı.

omedyamomedyam

Genel Yayın Yönetmeni