DÜNYA
Giriş Tarihi : 03-11-2022 11:35

Eski İspanya Kralı’nın metresi: O monarşi dünyasının en büyük baştan çıkarıcısıydı

İspanya’nın yolsuzluk suçlamaları nedeniyle ülkesinden kaçan eski Kralı Juan Carlos’un eski sevgilisi Corinna Larsen, katıldığı bir podcast programında ilginç açıklamalar yaptı. Eski kralın takma isim kullanarak kendisini günde 10 defa telefonla aradığını anlatan Larsen, “O, kraliyet aleminin en büyük baştan çıkarıcısı” dedi.

Eski İspanya Kralı’nın metresi: O monarşi dünyasının en büyük baştan çıkarıcısıydı

Hakkındaki yolsuzluk iddiaları nedeniyle 2020'de ülkesinden kaçan eski İspanya Kralı Juan Carlos'un eski sevgilisi Corinna Larsen, ilişkisiyle ilgili gündem yaratacak iddialara yenilerini ekledi.

Katıldığı bir podcast programında, Juan Carlos'u “kraliyet aleminin en büyük baştan çıkarıcısı” olarak niteleyen Danimarkalı iş kadını Larsen, eski kralın takma isim kullanarak kendisini günde 10 defa telefonla aradığını ve mesajlar bıraktığını anlattı. Meslektaşlarının da kralı sesinden tanıdığını kaydeden Larsen, “Bu gerçek dışı bir olaydı çünkü böyle bir şeyin olacağı aklımın ucundan geçmezdi” dedi.

Eski İspanya Kralı, hakkındaki iddialar sonucu 2014 yılında tahttan feragat etmiş, yerine oğlu VI. Felipe geçmişti. Eski kral yolsuzluk suçlamaları nedeniyle 2020'de de Abu Dabi'ye kaçmıştı.

O dönem Kraliçe Sofia ile evli olan Juan Carlos’la yıllarca aşk yaşadığını açıklayan Corinna Larsen, geçen sene eski krala Londra'da taciz suçlamasıyla dava açmıştı. Eski kralın yurt dışında onlarca gizli hesabı olduğunu kaydeden Danimarkalı iş kadını, bildiği gizli bilgiler nedeniyle İspanya istihbaratının kendisini ve çocuklarını ölümle tehdit ettiğini de savunmuştu.

‘ÇOK FAZLA KADINLA BERABERDİ’

Katıldığı programda Juan Carlos'un ilişki için çok uğraştığını ve o dönemdeki ısrarını komik bulduğunu anlatan 58 yaşındaki Larsen, 2004’te bir av partisinde tanıştığı eski kralın sonrasında kendisine sürekli aşk mektupları ve çiçekler gönderdiğini belirtti.

Larsen, 84 yaşındaki kralın ilişkileri boyunca çok sayıda başka kadınla da birlikte olduğunu, çok ilişkili bir hayat yaşadığını ve acımasız biri olduğunu söyledi.

Daha önce de eski İspanya Kralı’nın 5 binden fazla kadınla birlikte olduğu iddiası tartışma yaratmıştı.

Sözcü

AdminAdmin